Садим сосны

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Есаулов Дмитрий, 14 жов 2011.

  1. atlant

    atlant Бригадир

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Окрестности г.Херсона
    Re: Відповідь: Садим сосны

    Тут такое дело..... если Ваши сосны живут в песчаной почве,то взрослые могут падать.
    Ветер,корневая не глубоко,почва легкая -причина в этом
    У нас пески и сосны падают в лесу,но не так, что все подряд..бывает временами,довольно редко
    А в частных дворах не слышал,чтоб падали,выросли-афигеть можно какие,так что случай,который у Вас произошел,думаю единичный
    Еще добавлю- большое неживое дерево лучше убирать сразу,не известно чего пожелтела сосна,Вы посмотрите на ее корень- 100% что там его нет!


    п.с.вообще я специалист-на уровне,что хвойники у нас просто растут

    __________________
    Сувениры для дома и сада:K
    http://moulds-maker.at.ua
     
  2. Есаулов Дмитрий

    Есаулов Дмитрий Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Запорожье
    Привозят с комом - лично проверял. Про навоз подсказали спецыалисты из питомника... Но, имхо, они там сторожа - стыдно признаться... Хотя на рынке тоже растениями торгуют.
    Другая женщина посоветовала - силитра натриевая - стол. ложка на ведро - и полив. Или корневин.
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Садим сосны

    Я бачив. У Вінниці в садибі Пирогова М.І. (відомий хірург) ростуть 150-літні ялини ним же власноруч посажені. То на ялині закріплено кільце, від якого ідуть стальні троси, які кріпляться до спеціальних "якорів" закопаних у землю. Виглядає надійно.
    Висота ялин приблизно 40 метрів.
    [​IMG]

    Приклад 2.
    Вінницька телевежа. 339,5 метрів (раніше була 350 м). Кріпиться тросами за тим же принципом, що і ялини Пирогова.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  4. Есаулов Дмитрий

    Есаулов Дмитрий Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Запорожье
    Видно не лучшим образом...
    Полили не корневином, а ридифармом (так по-моему). В магазине сказали, через 6-7 дней полить им же еще.
     

    Вкладення:

  5. atlant

    atlant Бригадир

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Окрестности г.Херсона
    Вы главное плохо показали- на "продолжении" веток уже пора бы "заготовкам" появиться.
    У нас в городе,в прошлом году,высадили множество сосен,
    на выживших уже появились щеточки-будущие ветки.
    Завтра схожу в лес и посмотрю,самому стало интересно...

    __________________
    Сувениры для дома и сада:K
    http://moulds-maker.at.ua
     
  6. Есаулов Дмитрий

    Есаулов Дмитрий Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Запорожье


    Нету их вроде...((( Завтра утром сфотаю - кину...
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Садим сосны

    Десь так і думав. Це стара ялина і цінна.
    У мене така думка що якщо чітко зафіксувати тросами то по-перше їх дофіга треба (у мене сосен штук 40) а по-друге потрібно не внатяг а то без навантажень думаю корінці атрофуються, щоб сосна сама себе тримала але якщо раптом падатиме то троси просто страхували щоб падаючі шкоди не наробили, якось особливо оберігати потреби немає. Але тоді троси товстіші мають бути на "ривок". Коротше наразі в роздумах. Ось документи дооформлю і буду викликати зеленбуд хай пишуть акт на стрьомні і аварійні а там буде видно
    Ще як корчував пеньки то бачив через що сохнуть сосни - у корінні живуть білі личинки довжиною см 5 товщиною 1 см які точать коріння, думаю через них сосни і пропадають
     
  8. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    К елкам точно относится, а о соснах не читала такого правила.
    Корневин можно. Но лучше укоренитель для хвойных купить. Я использую Агрикол.
    Удобрять при посадке не нужно. Удобряют удобрениями для хвойных на следующий год.
    Полив обязателен! Я заливала раз в неделю по три ведра сосны высотой полтора метра все лето. В первый год прирост около 20см. В последующие - около метра.
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Садим сосны

    Нічого собі личинки - ніколи таких не бачив... То може якщо їх позбутися, то все гаразд буде? Взагалі дивно, чим їм вподобалось хвойне дерево...

    Добавлено через 5 минут 43 секунды
    Зроблено в натяжку - трос плетений, сам по собі деякий коефіціент розтягу присутній. Телевежа, наприклад, зверху хитається на метрів так 5 в бік (точного значення не пам'ятаю). Ялина ж менше - хай на см 10-20.
    + ще один момент: кільце закріплено не десь далеко вгорі, а десь по середині висоти - там менше коливання стовбура.
    На вашому місці, я б зрізав усі, може б пару штук залишив. І посадив би якісь яблуні, черешні, вишні... =)
     
  10. Есаулов Дмитрий

    Есаулов Дмитрий Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Запорожье
    Прироста не видно - может, еще рано?
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою