Целлюлозный утеплитель Эковата, производства г. Буча (Киевская область)

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем ecovata, 14 жов 2011.

  1. guarg

    guarg Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрий день. Підскажіть будь ласка. Я живу в восьмиповерховому будинку на восьмому поверсі. І ось у мене щороку промерзає потолок з тезнічного поверху, з за чого увесь потолок чорний то від конденсату то від грибка. Підскажіть мені чи можливо на технічному поверсі нанести утеплювач., якщо прийняти до уваги що у нас з цього поверху подається вода, а також опалення. Як мені в такому разу вийти з цієї проблеми. Дякую
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Саме зразу працюємо в новобудові, де не всі квартири опалюються. І була проблема що мокріла плита на потолку, і бетонна стіна. Заклеїли все ЕППС на клей піні, два шари склосітки на Ферозиті, і двічі прогрунтували гідороізолюючою грунтівкою. Поки що не мокріє. Але якщо наважитись на таке, то треба бути дуже уважнім, щом не пропустити вологу з квартири за ЕППС інакше буде ще гірше. До того ж ЕППС дуже не бажано клеїти в середині приміщень, бо при пожежі він виділяє досить сильно токсичні пари.

    Якщо можете утеплити на технічному поверсі, то буде значно краще. Розчистіть плиту утепліть ЕППС, або ППС, але остнній має бути не легший ніж 15 кг куб. зверху засипте те що засипано в цей час і все буде добре....
     
  3. ecovata

    ecovata Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Производитель утеплителя ЭКОВАТА в городе Буча возобновил свою работу.
    Предлагаем для утепления целлюлозный утеплитель эковата украинского производителя.
    Доступна стоимость материала и работ по утеплению домов.
    Актуальная цена эковаты 28 грн./кг.
    Выбрать и заказать утеплитель, посчитать расход материала и цену можно на сайте:
    https://ecovata.biz.ua/
     

Поділитися цією сторінкою