Тумба біля ліжка своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем orex_, 14 жов 2011.

  1. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    При больших зазорах всегда можно вставить вставки нужного размера.
    При радиусных всегда можно сделать вставки , необходимой формы.
    Или же выставить и прикрутить как нужно, через отверстия для ручек. А так же множество других способов.Но думаю Пан Орех пойдет столь сложным путем:)
     
    1 людині також подобається це.
  2. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    Додам лише, що в цій ситуації потрібно буде думати про засоби "стискання" такого пакета в одне ціла, та про рівну площину, на якій це зробити. А тут цього, в принципі, не потрібно робити:
    Ага :)
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Да колеги....., не забувайте що для мене це хобі..., я занадто мало "кулешки" з сметанкою поїв аби то розкрасти шо до чого....
    Спочатку буде щит з малюнком, чи кожна свій чи один на 9, інженер ще не вирішив..., далі будем рубать, заокруглювати , та підганяти...
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доски достав , завтра попробую їх прощупати..., ще не визначився щи шит буду клеїти "по в здовж" чи "в поперек".
     
  5. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    З мінімальною кількістю клеєвих швів, як на мене - краща міцність, роботи менше, але неекономія на матеріалі.
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    так , все вірно, попробую завтра проміряти , що виходить. По ходу доски 20см за широкі., получиться 4шт і добре. Але так будуть відходи. Якщо їх пиляти на 75см заготовки то по ідеї швів більше буде але менше відходів... хоьа як заміряю буде видніше. Кромі того реком. щоб дошка не крутилася рубати її по 7-10см шириної, на склеїти, міняти рисунок колень. З другої сторони , пару років в мене на стінці висить шкафчик в якому боковушки мають ширину 40см , суцільні, і не крутить....
     
  7. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    Є таке.
    Їх пустити в якийсь інший проект, при нагоді.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    Шафка ваша певне з дерева натурального сушіння зроблена , тому і не крутить . Це камерної сушки матеріал дуже карпризно себе веде бо його там дуже швидко та дуже інтенсивно "насилують" в тій камері ...

    Є кілька способів позбутися крутіння широких дощок - ззаді дати планки , видимі на ластівковий хвіст+паз в щиті та другий спосіб ,

    Трохи багато бавлянки - профрезерувати дошки перед склейкою посередині всі наскрізь та встромити , планку всередину . Але щит має бути товстуватий бо планки теж треба давати дубові , товстенькі та частіще одна від одної, бажано .

    Широка дошка з красивим малюнком таки ліпше виглядає ніж вузенькі "відходи" ;-) hello
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    проектів море , коби хватило сил, та ще хто добавив пару годин в добі beer.

    - трошки не все зрозуміло , але приблизно поняв.
    Зара скоріше всого буду бобити приблизно так як ви описали. Зроблю заготовки 80см довжина, ширина 7- 12 см (як получиться . аби по менше відходів). Далі їх по центру фрезерую 6мм ширина і 10-12мм глибина - паз. Потом (бука нема) з тогож матеріала роблю планочки по довжині заготовки товщина 6мм, ширина 20-24мм, потом буду стискати.
    По рисунку..., то що я хотів , кажда дверка свій , гл. інженер забракув. Скоріше всього буде такий як на бильцях ліжка з попереднього проекта.
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тумба біля ліжка своїми руками

    Так ті "інженери" вони такі :-Drofl їм відмінну якість подавай ( а про кошти матеріалів на таку якість то не дуже в захваті ) і то кожен день якась нова ще закрюченіща забаганка . :down:beer Ні щоб майстру та дати "кермо в руки" та волю самому щонебудь нахімічити ...
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою