Тумба біля ліжка своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем orex_, 14 жов 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    це майже то саме обережніше з життям..., всі ми завжди в зоні ризику... але це філософія. Ящо серйозно, дякую, я дуже боюся станка, фрезера і болгалки, ну ще трохи бензопилку. Що до станка стараюся максимально обезопасити себе та окружающих (роблю в дворі багато народу біляє біля). Якщо занадто трястися ,то краще взагалі не робити, мене дратують фрази людей які бачать що я трохи занімаюся столярними роботами , запевняють , що столяр з усіма пальцяпи то не столяр, ... я підтверджую цю фразу . кажу , я не столяр , це так хобі.....
     
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Я в нормальному сенсі, без образ. Захисту ніякого, а фреза або сучок, як куля.
    Люди зазвичай втрачають пильність при монотонній роботі, станок гудить, а ти ріжеш, ріжеш годинами. Сам, за собою спостерігав, що перестаю дивитись на диск.І починаю про щось загальне думати.То просто в такому випадку вимикав, шов пити каву....
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ні , ні , ніяких образ образ нема , це дійсно один з "страшних інструментів. був момент треба бело доску 40мм товшина 20см ширина "розпустити", (хкода зайве фугувати). То прийшлося купити диск 350мм, в станині вирізати паз (невлазила, рідна 180мм) , ото був страх :p:p:p. Але потихеньку розпустив, моторчик зараза слабенький 900вт, але нічого по тихеньку пішло.
    + неуважність + зайва впевненість...
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    По тихеньку пробую працювати далі , на днях робив заготовки для майбутніх шуфляд. з матеріалом трошки проблема прийшлося "ліпити" з кусочків, троши не дуже (шпаклівка допоможе). Сьогодні по пробував самі шуфлядки робити. Перша зразу вийшла як тот блінчик, помилився з заміром в середині де має бути шуфляда. Повинно бути 509мм, я чомусь занотував 504, в резуль., при першому приміру шуфляти з направлялками , трохи кинуло в поти. Але нічого , вирізав шести міліметрову планочку посадив на клей , має підійти. Далі було виготовлено по уточненому :bratan: заміру, вроді має получитися. На данний момент шуфляти не з клеєні , так як хочу в "дні" вибрати для ДВП , або дощещок 5мм товщ. Якби фрез . працював то можна було-б зклеїти , а так прийдеться розбирати , на станочку пропускати , потом обратно збирати.
    Трошки фото :
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Приклеєна планочка :
    [​IMG]
    [​IMG]
    По вертикальній лінії, буде укорочена шуфляда :
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    3 користувачам це сподобалось.
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    Серйозно підійшли , шухляди з массиву то річ :vo: . я в прихожу по швидкому вирішив зробити з фанери зкрутив+пва д3 ( корпуса з 15. дно з 8 мм. ).
     
    1 людині також подобається це.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    подивіться фото попееднього проекту , Ліжко ....
    кусочок діалога :
    -Дівчата що буде в цій шуфляді ?
    - Скрипки.
    (в подумках СУПЕР, значить зашию рейками) ... . Тут будуть мелочовки . тому треба зашивати добре, кромі того хочу пробувати робити добре, ну максимально добре з своїх можливостей.
    Після підгонки також піде на ПВА_шку, але раз хочу шоб все грало. Потом перейдем по передньої панелі.
     
  7. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    2.412
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Re: Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    :-Dкласно, дівчата молодціbravo
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    так , в мене всі три по скрипці...

    Добавлено через 1 час 45 минут 31 секунду
    Колеги трошки не в тему але....
    Чи можна мотор з фрезера (2.35кВт):
    [​IMG]
    в станок 0,9кВт , (безщітковий):
    [​IMG]
    [​IMG]
    Може фотку внутрі станка зробити? Просто питання чи добрий мотор такого тику (щоточний) для довготривалої роботи?
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    В принципі можна , тільки обороти зкрутити до 2000 та диск 16тку максимум ... бо більший не потягне скорше всього ... Чи ви через ремінь кидати хочете ? А що фрезер вже не зремонтувати ?
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Тумба біля ліжка своїми руками

    перехідну втулку не можу знайти , підозрюю , що нову втулку він вже бистро буде виводити з ладу (не рідна). Унструмен з "хвостиком" в 12 мм , тримає добре, 8_ ми мерітотрові вискакують, опасно і не можливо робити з таким. Сьогодні трохи працював (доробив всі 9 шуфляд), то патрон з кокуса попустився , тікав від станка "на 5_тій повишеній" (попередньо викл.)
     

Поділитися цією сторінкою