Помогите. На сколько хорош газобетон?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Donbesstroy, 12 жов 2011.

  1. apxitektop

    apxitektop Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Kyiv/Vinnitca/Ivano-Frankivs'k
    відповім як реаліст в цій тематиці, бо майже щодня проектую з різних матеріалів конструкції будівель, я не є зацікавеною особою "з продажу матеріалів" =)
    Водночас, коли тема стосується газобетону, то потрібно знати, з чого його роблять :
    Це є звичайнісінький вспінений цемент, з цього й випливає його екологічність, ви б хотіли жити в будинку з монолітного бетону ? Адже газобетон, це той самий бетон, тільки відноситься до класу "ніздрюватих" бетонів...
    Переваги його за рахунок пор -це нормальний та файний опір для теплопередачі,
    але для зовнішніх стін, згідно теплотехнічного розрахунку я використовую принаймні 400 мм блоки.
    Монтаж - здійснюється швидше й дешевше
    А от мінуси - високе поглинання води, та "екологічність", низька кількість циклів "замерзання-розмерзання"
     
    1 людині також подобається це.
  2. Leesleer

    Leesleer Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Село Новое
    Так, ми вагались і вирішили з жінкою будувати з цегли: зовнішні стіни пустотіла цегла М150 - 120мм, повітря - 30мм, мінвана - 80мм, повнотіла цегла М100 - 250мм.
    Так буде достатньо?
    я будуюсь в цій зоні http://www.selonovoe.org.ua/ , глиняні грунти, достатньо 1м в землю?
     
  3. apxitektop

    apxitektop Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Kyiv/Vinnitca/Ivano-Frankivs'k
    оптимальним буде такий пиріг стіни - згідно моїх креслень і розрахунку по утепленню :
    [​IMG]
    250 мм - несуча стіна може бути, але має бути проведено додатковий розрахунок.

    Стосовно "глиняних" грунтів, сказати можна лишень при наявності геології, тому як існують не тільки глини, але 1 десятки інших різновидів, суглинки і т.д.

    не раджу економити 2-3 тис. грн. на геологію, бо це є основою для фундаментів.
    Глибина промерзання в середньому 1 метр в вашому регіоні,але це залежить як я й писав від несучого шару підоснови...
    Глинисті грунти є «пучинистими», що у вашому випадку - погано!!! тому при закладці фундаменту в даному випадку приймаються особливі заходи: фундамент закладається нижче за глибину промерзання грунту, під фундаментом обладнується амортизаційна подушка з утрамбованого мокрого крупного піску.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою