Триходовий клапан

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем bohdanco, 28 вер 2011.

  1. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Котел один.Без гідрострілки.Де можна подивитись 1776614?
     
  2. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Триходовий клапан

    ги-ги, пізно начинку викрутив а сідельця вирізав, поставив насос на першу швидкість , як раз дідам підходить

    Добавлено через 48 минут 52 секунды
    наскільки я памятаю ...614 це HERTZ dn32( без постійного байпаса) і якщо виробник написав, що ставиться на потужність до 50кВТ, значить так і є. Тепер я буду чавить замовників тільки на 40-ві хонейвели, або на трьохпозиційні з приводом і контролером якщо котел більше 32кВта

    Добавлено через 23 минуты 33 секунды
    а з приводу гідрострілки, так її ж треба для початку щоб вам хтось розрахував... а керувать нею? одним насосом не обійдешся... я останні років з пятнадцять з газових котелень не вилазив, і якщо раніше проект був справді інструкцією по монтажу об"єкту, то зараз проекти малюють (козлять) такі йолопи, що їхні технічні рішення і розрахунки вгоняють в дибільний регіт... для інтересу найдіть любий проект по газовій топковій або котельні ,подивіться там вузол підживлення (бак хімочищеної води і гідроджет) і зверніть увагу де там намалювали зворотній клапан...
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Триходовий клапан

    так 50+50 і буде сто. Потужність котла обмежена до 50 кВт тільки через пропускну здатність одного вентиля. Ставите два вентилі і маєте 100кВт.
    для транспорту тепла від котлів до стрілки достатньо одного насосу відповідної продуктивності. А на відбір - кожен контур має свій циркуляційний насос - він забезпечить доставку теплоносія від стрілки до контуру.

    а чому з таким досвідом клапан так "порізали"? :)
     
    satok подобається це.
  4. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Триходовий клапан

    -нащо два 32-х, якщо можна один 40-й , дешевше і з обвязкою без мороки, -а з буфером навіщо щей стрілка?, буфер та сама стрілка, тільки без переборки.
    -порізати клапан, було найдешевше...
    - досвід? мої котли по потужностях 0,6 МВт-3 МВт, а на дрібні я перейшов для душі

    Добавлено через 7 минут 14 секунд
    а хто ставив "розумні " насоси від грюндфоса? не памятаю альфа чи магна, так ті самі все регулюють...
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Триходовий клапан

    а покажіть 40-й.:)
     
  6. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою