Пеностеклопласт. Действительно ли лучше пенопласта?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем sub, 28 вер 2011.

  1. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Пеностеклопласт. Действительно ли лу

    Стосовно того, як досить "добре"...
    Українські реалії - будинки, при чому массово,де в рік на опалення, кондиціонування витрачаеться, хоча коректніше сказати втрачається 200-300кВт*годин/м2 опалюваної площі

    Европа, освітчена, яка вміє рахувати гроші, тому і багата (а не навпаки, як у нас важають) там не можна будувати більше 40-60кВт*годин/м2
    заборонено, але більш суттєвий чинник дорого (енергія, майже вдвічи дорожча) все більше будинків, майже массово 20-30кВт*годин/м2 і меньше


    Ітого - в десятеро меньші витрати
    а коштує таке зменьшення втрат, в 10разів - +25% до ціни будинка

    Навіть у нас, до 35% до вартості ВАШОГО будинка, дорожче бо вибачте...більшість міркує так як ви :( нажаль
    Ринок єнергозбережних технологій, не розвиненний і тому звичайно дорожчий, за європейський
    В Європах навпаки, дуже розвинений і там +15% скоро буде

    Природні матеріали - саман, глина, пісок, солома...все інше штучне і ХІМІЯ;-)
    "Поролонобетони" -пєнобєтон, газобєтон, називати природними матеріалами /щонайменьше лукавство, максимум блюзнірство

    Вартість пристойних рекуператора з монтажем /порядка 20-30тисяч гривень, з утепленням і вікнами, дверями - 60тисяч, це так ДУЖЕ прикидочно

    Я не знаю вашої конкретики
    Нормальні країни дають пільгові кредити, під малий відсоток, або безвідсоткові

    Бо державі вигідне зменьшення витрат на ЖКГ, нажаль у нас навпаки
    Бо населення не бажає економити, не бажає жити краще

    Правильне розташування, орієнтація будинку - вже зменьшує втрати.
    А це коштує - "О" бо проект і так роблять (нормальні забудовники, замовники)
    Єкономні - платять що найменьше вдвічи і потім дуже скаржаться...на важке життя...

    Вобщем все за профессором Преображенським: "-розруха не в дворах, а в головах"

    Платити меньше, або платити скількі скажуть... - ВИРІШУЄ КОЖЕН ОКРЕМО

    Добавлено через 21 минуту 16 секунд
    Особисто Я!

    Правильна орієнтація, розміщення і форма будинку
    Розумна площа 150м2 /для родини 5чоловік оптимум, моя особиста думка
    Будинок за проектом, де вентиляція з рекупераціею, утеплення стін, покрівлі, підлоги К=10
    Внутрішнє оздоблення з матеріалів максимально наближених до природи
    дерево, целюлоза, глина, гіпс
    Бюджет - до 100тисяч американських/европейських "гривень"

    за 5-10років я "збережу" коштів, на те за що заплатив зразу

    2черга сонячні теплові коллектори, пристрой 70м2 - басейну, сауни, зимового садочку

    Те що звичайний лох платить за комуналку - бідкаючись на важке життя, я вдвічи меньше буду платити банку за кредит (2черга!)
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою