Види кам'яної вати(Базальтова) - Який вибрати?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем milklviv, 25 вер 2011.

  1. milklviv

    milklviv Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Перечитав форум - всі ходять по колу. Конкретно можете сказати якою базальтовою ватою утеплити особняк в 1,5 цегли. Де її купити? Де дешевші матеріали для утеплення? Хтось може сказати, що краще? Наскільки краще? Ціна -якість -Роквул, техноніколь, Урса, термолайф і т.д. Яку товщину брати? 5-6-8-10см? Є хоч один майстер - який утеплює фасади. bravo
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Види кам'яної вати(Базальтова) - Який вибрати?

    milklviv, почекайте, спеціалісти підтягнуть і підкажуть..

    Справа в тому, що є розподіл праці в сфері утеплення: один проектує утеплення, а другий виконує проект. Часто ці два спеціалісти мало знайомі з специфікою роботи один одного. А спеціалісти, які можуть і спроектувати утеплення і власноручно виконати - дуже рідкісні. Тому ваш оклик щодо майстра, який утеплює фасади - дуже загальний.. і може бути не почутий..:)
     
  3. milklviv

    milklviv Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Відповідь: Види кам'яної вати(Базальтова) - Який вибрати?

    Мені не потрібно ці всі значення. Я вже собі визначусь сам яку мені вату брати - 5, 8 чи 10см. Мене цікавить конкретно виробник. Який? Чому саме він? І де купити на пряму - дешевше.:Hi:bravo
     

Поділитися цією сторінкою