Допоможіть з розміщенням будинку та проектом

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем serginio, 23 вер 2011.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    тоді справді ідеальні умови - достатньо проаналізувати розу вітрів для свого регіону. Пощастило вам, що річка поряд - влітку можна і покупатися сходити, і порибалити... =) good
     
  2. serginio

    serginio Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    5
    Так, з річкою дуже класно. Якихось 50 м. Йде велика та довга бетонована дамба, вранці можна бігати. На рахунок рибалки не дуже, колись було повно рибки, зараз мало... дуже мало...
    п.с. купа великого каміння для фундаменту та декорації ділянки як бонус))
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  3. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Место супер bravobravobeer
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Так - річечка шикарна! І бонус класний)))
     
  5. serginio

    serginio Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    5
    Доречі, забув розповісти саме кумедне.
    Знаю що сусідню ділянку купили і почали будову, але я там не був десь від весни аж до тепер. Тобто будова в сусідів йшла весь сезон. В той час мені архітектор малював-переробляв план, який я виклав останнім.
    Отже приїжаю на свою ділянку, і не вірю своїм очам, сусід побудував будинок за проетом який я брав за основу свого:-D
    Це бляха-муха як в лотерею виграти такий шансrofl
    Короче походив "по своїй" хаті в режимі "ОНЛАЙН".
    Сусід виявився нормальним, зустрілися з ним, пореготали:-D, попідказував мені дуже багато моментів по-будівницту, по розходу бетону і т.д., і навіть сказав яким ковшем краще фундамент рити. От така веселуха. Зараз думаю що робити.
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Взагалі супер пощастило - ваші будиночки стануть орієнтиром для багатьох - наприклад - "зустрінемось біля будинків-близнят". Проект не міняйте.
    З сусідом спільну мову знайшли - от уже буде вам веселіше)))))
     
  7. serginio

    serginio Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    5
    Ось приблизне розміщення ділянки, з мене художнік не дуже:-D
    [​IMG]

    Добавлено через 6 минут 55 секунд
    Та от власне сусід і нічого проти не має, навпаки каже весело буде. А ми от задумались чи то добре так буде... Впринципі фасад та дах в нас і так інший вже по проекту, незнаю.. ще думаємо... доречі взагалі задумались, чи то не зробити будиночок ще меншим? Адже нас буде жити 2 чол+ потім дитинка. Ну і барбос. А будувати велику хату а потім її прибирати 2 поверха?
    Ви б який будиночок будували? Бо в нас зараз з пріоритетів то невеличкий, можна сказати "велика квартира", і другий пріорітет то гараж, в мене має бути великий гараж:-D
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Скажу вам по секрету: зараз живемо в квартирі, але будинок також є - але в ньому ще немає внутрішніх робіт - але вже всі комунікації завели: газ, вода, опалення, світло, телефон є. 4 кімнати, достатньо велика кухня + 2 світлі лоджії. Разом площа 110 м2. Так склалось що особливо з проектом щось робити не було можливості - віддали людям сталінських років одноповерхову лікарню для перебудови під квартири. Фундамент і стіни там - дай Боже - цементу не пожаліли. Все що було всередині було розібрано - залишилися лише колони - потім кожен собі розпланувався всередині - побудували перестінки. От такий от кооператив. Гараж поряд мрію побудувати немаленький - але як на зло його ширина обмежена люком - біля нього не можна будуватися ближче 1,5 м здається - точно вже не пам'ятаю. Як дійде діло буду думати. Гараж тра робити великим - щоб було місце де розвернутися. І по висоті не менше 3-3,5 метри - може колись на підйомника назбираю, то щоб запас був.
    А взагалі ваш проект достатньо привабливий, мені подобається. А те що з сусідом будете мати однакову хатинку - то не страшно. Площі багато не буває - не зменшуйте - буде де розвернутися з меблями і дихати вільніше - стіни не будуть давити.
     
    1 людині також подобається це.
  9. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    А я не люблю, когда рядом одинаковые дома стоят, теряется индивидуальность дома, мы уже это проходили.Хотя это сугубо личная точка зрения.
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    А я от не зрозумів - serginio раніше говорив, що схід - нижній лівий угол ділянки, а з картинки нижній лівий - південь.
    Площі будинку мало не буває. З особистого - побудував будинок 10х11.5 м, на другому поверсі планувалось дві кімнати, зараз маючи двох дітей все частіше приходять думки до перебудови - практично "чистого" другого поверху...
    Зараз так:
    Дом.jpg
    планую так:
    Дом2.jpg
    Краще зайві кімнати, чим не вистачає:Hi:
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою