Что такое витражи

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем kot, 8 кві 2008.

  1. ArtkrylaKyiv

    ArtkrylaKyiv Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    Дякую! Насправді верхнє фото - реальна люстра, дуже класно вийшла завдяки майстрам студії художнього скла Олега Крачковського. А другий варіант - поки що тільки концепція. Але має бути гарно!:vo:
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Что такое витраж и с чем его едят?

    я пішов далі - збираю гроші для закупку шліфголовок для торця (набір Ф19 мм - коштує 1328 грн) і комплект для фацету (1859 грн). Ідея розвивається. На вповадження всіх привабливих ідей бракує часу. Приходиться виконувати поточні роботи, більш дохідні, плюс до всього ще і основна робота - заробляння грошей на життя і всяке хоббі.. :)
    Фацет мене заінтригував - маючи інструмент можна працювати з простим склом і робити гарні речі. Без кольорового скла..
     
  3. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Re: Відповідь: Что такое витраж и с чем его едят?

    Ваша правда, дуже цікава штука. Доречі у мене зараз напарник зі Львова, а його брат займається вітражами.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Что такое витраж и с чем его едят?

    його брат займається вітражами.
    вітраж гарно, але якщо максимілізувати, вставити його всюди, де тільки можна - картина буде непривабливою.. А фацетний набір - можна вставити у всі двері - і це не приїсться.. Завжди буде зі смаком і нарядно..

    Добавлено через 3 минуты 25 секунд
    ПС. Деколи загалядався на портали старих львівських будинків. Там ще місцями збереглося скло з фацетом.. Правда заляпане фарбою і у бруді з павутиною. І все ж це його оточення не знищує святковості і благородності, які надходять від цієї шибки з фацетом.. :)
     
  5. iron

    iron Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    можете посмотреть информацию о витраже на моем сайте визитке ironglass.com.ua там есть необходимая инфо по витражам
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    iron, гораздо лучше было бы если бы выкладывали информацию здесь, а не на сайт отправляли
     
  7. iron

    iron Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    я согласен тут тоже буду выкладывать но как например тут свою галлерею работ показать beer
     
  8. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    Заходите в свой профиль (нажав на свой ник) и там с правой стороны в панели находите "Альбомы" и создаете альбом, а потом просто ссылку на свои альбомы можете дать в подписи, и усё:)
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Что такое витраж и с чем его едят?

    2 iron

    Роботи просто шикарні !:vo:bravo
    Зробіть щось на сайті з фотками ( ну щоб більші були - буде взагалі ляля)

    Ну а будиночки з червоними дашками то вау !!! справжній стильний,зі смаком, дивиться просто чудово !
     
  10. iron

    iron Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Re: Что такое витраж и с чем его едят?

    Колись так зробив але потім одна дуже відома львівська фірма вікорістувала мої роботи і потім афішувала як свої.Прийшлось з ними розбиратись.Такщо більшими за розмірами викладати нажаль небуду.
     

Поділитися цією сторінкою