Газогенераторный автомобиль

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Muton, 7 вер 2011.

  1. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    я бачив це на власні очі. я теж на подобі роблю, але на карбі.
    це у вас такі питання - від не достатку знань практичних. теоріі багато, а практики ноль.

    розберемо на прикладі карбюратора. от на приклад ви розпалюєте газген на бензині. відкручую вікно запальника, на вугілля кладу ганчірку змочену у бензині. підпалюю і заводжу авто на бензині. витягую підсос на одну третину приблизно(бо як що більше то в мене тухне вогонь на ганчіррі через занадто велику тягу). оберти двигуна приблизно 1500. авто робить, а я тим часом чекаю пару хвилин ,поки вогонь піде нижче(в мене вікно розпалювання вище фурм). закручую вікно розпалу і існує два варіанти подальшого розвитку подій.
    1) це коли ви перед запуском двигуна розпалили газген від єлектродвигуна. він розгорівся хвилин 15. але двигун розпалу занадто слабкий, щоб пішов газ належної якості.(в мого товариша так). авто заводиться тільки від заводу на бензині, подальшого роздмухування двигуном. при такому способі бензина витрачається дуже мало.
    можна ще при такому способі почати рух на бензині з подальшим переходом на газ.
    2) це повний розпал на бензині, як я описував вище. воно розгорілось і...

    ви можете починати рух на бензині. по ходу прикриваючи повітряну заслонку. воно буде богатити, але треба вибирати режим щоб воно їхало, але ж і богатило. треба проїхати так приблизно 3км.(залежить від того як сильно богатило. чим більше - тим швидше).

    це чекати на місці повного розпалу газгєна, граючись оборотами і повітряною заслонкою. коли газгєн вийде на робочий режим (це буде видно по Т нагріву циклона ,,бо він перший по газогону,, та по тому що богатити буде стабільно ,без плавання обертів).

    при виході газгєна в робочий режим в обох випадках на карбі я роблю наступне. тримаю оберти 1500(в мене налашовані на бензині на 2500. понижую збагаченням суміші повітряною заслонкою до 1500 приблизно). перекриваю бензин в карб. даю оберти 3000 приблизно і ще більше пробую збагачувати суміш прикриваючи повітряну заслонку.
    коли почне закінчуватись бензин у карбі, то оберти почнуть підвищуватись. і тут треба ловити момент - ще трохи збагачувати, але не занадто бо ще є бензин, і занадто велике збагачення призводить до зупинки двигуна.
    коли авто перейде на газ - то помітно по звуку - робить на багато мьякіше. по газувавши, вибираєте положення повітряної заслонкі, при якому авто більш стрімко набирає оберти і в путь...


    на інжекторі простіше. граючись підсосом і кнопкою вмикання бензонасоса можливо на багато простіше запустити двигун з меншою витратою палива. дав оберти - вимкнув бензонасос. поки двигун обертається по інерціі - як що в цей час не завівся на газу - знову вмикаєшь бензонасос. і так кілька раз. при цьому треба гратися підсосом - більше, менше. згодом ви вже будете знати на скільки треба той підсос витягти. і все буде на багато швидше.

    подачу газу більше, менше - регулюється за допомогою повітряної заслонкі. як що її повністю відкрити(як що вона не занадто мала. але і велика то теж погано. треба робити приблизно як діаметр на повітряному фильтрі вашого авто - трохи менше) то буде йти в основному повітря і дуже мало газу(але буде). як що прикривати - то буде більше газу. в залежності від куту вашої повітряної заслонкі.

    ну от шось типо так. поділився досвідом)
    --- добавлено: 13 сер 2015 у 23:43 ---
    думаю що цей пост треба перенести в тему про авто газогенератори. там вона буде доречніше.
     
    Останнє редагування модератором: 21 сер 2015
    Энки подобається це.
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @pastux, Ви бачили , а ми ні , тому вас і просять робіть відео , щоб було зрозуміло .
    Наприклад у відео - це газогенератор і тицьнули в нього пальцем , а це циклон ,а це саморобна заслонка.
    Тоді не будуть виникати питання щоб зрозуміти ваші пости.
    Треба бути телепатом щоб догадатись що заслонка саморобна, цього не написано у вашому пості #74 .
    Як писав на цьому форумі Авіатор 90 - щоб зрозуміти суть проблеми потрібно описувати всю картину із деталями в комплексі , а не давати кусочки на обговорення.
    @pastux, Ось чому виникають непорозуміння із вашими постами, ви бачили і знаєте що заслонка саморобна а ми ні, бо ви не написали що вона саморобна , а так хрен хто здогадається.

    ( Напевно адміни за флуд не потемі наші пости виріжуть )
     
    Останнє редагування: 14 сер 2015
  3. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    @DINAMIT-UA,
    ))) от ви кумедний дядько)))
    ви дивились схеми у пана токарєва? там ясно намальовано що щоб підвести до карбюратора газ з газгєна, над карбюратором потрібно зробити по типу тройника. один отвір - до карбюратора, другий на повітря, а третій на газ.
    газ воно смокче до схочу. а повітря потрібно регулювати. все... чого тут вигадувати. треба уважно читати і дивитись малюнки.

    чи як ви то все собі уявляли?

    нє... ну можна зробити як у відіо пан Івасенко зробив. він зробив врєзку в карб як на газу, тільки шланг Д16мм(внутрішній). між дроссєльною та повітряною. тоді нічого не треба самому робити - все зроблено на заводі. але воно буде 50км\год приблизно їхати. не більше.(до речі там теж тіпа тройнік виходить схематично).
    а все інше, хоч на дизель, хоч на інжектор - треба повітряну. або робити, або щось готове тулити. ну або просто кран і його через трос повертати. але схема тіпа ,,тройнік,. обовьязкова. це классіка жанру).

    не ображайтесь на мене - але мені здається що ви (і не тільки ви) навіть не дивились деякі розділи книги.
    я перед розробкою свої газгєнів це вже знав. багато із ньюансів незнав, але загальні знання були, що до чого. я вам тут дуже багато розповів. майже все, що потрібно для побудови й використання. треба просто вміти слухати і бути уважним.
    не

    знаю - записуйте. систематизуйте мої пости. там є все ,від розмірів до багатьох ньюансів.

    щоб братись за розробку газгєна на авто(чи для двигуна будь якого), треба як мінімум уявляти як воно буде ВСЕ працювати. а не тільки получити газ з газгєна чи ще щось.

    я вже казав що в мене нема ні часу, ні особливого бажання. тому тільки тут. поки що...
    я ж переселенець - їсти нічого, а ви зніми відіо)))
     
    Петро Тернопільський подобається це.
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @pastux, Навіщо пересказувати цілу книжку, коли мова зовсім іде про інше.
    Вам потрібно було всього на всього писати конкретніше що це саморобна заслонка і все стало б зрозуміло.

    ( Ви напевно забули, про тройнік змішувач ми звами вже говорили коли обговорювали тему роботи двигуна на холостих обертах. )
     
    Останнє редагування: 14 сер 2015
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я тако скажу, пересів на велосипед і... -так само скрізь встигаю.
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я тоже на велосипед пересел , но машину он не может заменить все равно , дрова у все есть.
     
    gam-ua подобається це.
  7. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    Ну я навіть не думав що про таке треба розповідати більш докладно. По моєму і так зрозуміло, що як що нема рішення заводського - то треба робити самому.

    давай на ти... як що можна.
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @pastux, Вас легко зрозуміти тим автомобілістам які вже експлуатують газогенератори на своїх авто .
    У вас є досвід експлуатації газогенератора на автомобілі, а є автомобілісти які тільки починають вивчати тему газогенератора , тому до Вас прохання враховувати цей факт, і писати про газогенератори так щоб було зрозуміло автомобілістам початківцям у газогенераторах.

    Краще зостанемось на ВИ,
    Так як ми незнайомі люди.
     
  9. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    ну тоді напишу одразу - газогенератор на дровах це дуже не стабільна конструкція(нема повторюваності), через дрова. дрова дуже сильно натягують вологу. через це - погано все працює.
    треба вирішувати проблему по одному з напрямків це...

    або якось сушити і зберігати дрова в сухих приміщеннях(по якому пішли в минулому столітті ). самий простий спосіб. як що у вас є сухе горище - то можливо що буде все добре.

    або якімсь чином зробити так, щоб можливо було не боятися вологі(по якому пішов я).

    як що ви готові до цього - то вперед. як що ні - то не варто затівати будівнитство газгєна на дровах. можливо краще буде робити одразу на вугіллі (хоч і буде чотирикратна перевитрата дерева ,,приблизно,, ).
    --- добавлено: 14 сер 2015 у 22:58 ---
    як скажете, шановний...
     
    Останнє редагування модератором: 22 сер 2015
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Як для мене проблем із сушкою дров немає, вдома є баня , тому постійно відбувається заготовка дров.
    А зараз через кризу в країні і цінами на комунальні послуги і перебоями в постачанні електрики у зимовий час збільшив об'єми запасів дров на зиму і зварив твердопаливний котел.

    @pastux, Чи пробували Ви спалювати у газогенераторі куски резини ( колеса від автомобілів ) ?
    Чи згорає резина у газогенераторі повністю без шкідливих викидів в атмосферу ?
     
    Останнє редагування: 15 сер 2015

Поділитися цією сторінкою