Газогенераторный автомобиль

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Muton, 7 вер 2011.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    749.jpg
     
    Odissey та leshiy_40 подобається це.
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    пиєднуюся до теми. думаю процес виготовлення газгена потрібно зберегти в тій темі що і був. а тут розпочати обговрення практичног опереоладнання. припустивши, що в нас уже є робочий газогенератор.

    повертаючись до наших баранів мене всеж цікавить автомтизація роботи двигуна на газщу. точніше дозована подача повітря в циліндри.

    @Мирослав, на вас надія.
     
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @gam-ua, напишіть Сергей Лагунову він давно робить газогенератори ,
    задайте йому питання - Як вони підключають газогенератори до інжекторних двигунів ?
    --- добавлено: 13 сер 2015 у 19:35 ---

    @gam-ua, Де ваша логіка ? - шукати конструкцію автомобільного газогенератора в темі про опалювальні котли, а підключення газогенератора до автомобіля в іншій темі другого розділу, - буде плутанина.
    Про газогенератори для авто повинно все бути в одній темі - автомобільні газогенератори, в розділі - АВТОКЛУБ.

    Тема про автомобільні газогенератори , тому тут буде обговорюватись все що пов'язано із автомобільними газогенераторами - конструкція, розрахунки, експлуатація на авто, обговорення плюсів і мінусів конструкції для створення газогенератора на дровах для авто.
     
    Останнє редагування модератором: 21 сер 2015
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Буває і така техніка.
    Газогенератор на саморобному міні-тракторі.

     
    Останнє редагування: 13 сер 2015
  5. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    @gam-ua,
    мій товариш інжекторного опель кадєта на дрова перевів. наче без проблем. щось там відключив .поставив тумблера в салон на бензонасос(заводить а бензині, підсоса на себе і газгєн дуже швидко роздувається. потім на ходу відключає бензонасос і дивиться - як що авто їде - то так і їде на дровах). все просто і переключити на бензин справа декількох секунд(на приклад на перехресті або де ще). двигун 1.8л. все досить просто(я не знаю деталей але він все зробив без гбо обладнання).
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вибачте, але якого підсоса? може в нього моноінжектор?
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @DINAMIT-UA, до отого бариги із лугандонії пропонуєте звернутися? ото вже ні.
     
    leshiy_40 подобається це.
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @gam-ua, Може варто для початку спробувати підключити газогенератор до вашого інжекторного авто , способом як до звичайного карбюраторного авто.
    Може виявитись що нічого непотрібно буде ускладнювати з підключенням.
    Як кажуть дійте від простого до складного.
     
    Останнє редагування: 13 сер 2015
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна

    Тумблером електроклапанами відсікається або газ або бензин , а повітря як ішло через повітряний патрубок так і йде .
    Але у авто із газогенератором через повітряний патрубок іде газо-повітряна суміш і тут цей товариш вмикає бензонасос , отримуємо перезбагачену суміш у циліндрах - тобто залив і двигун давиться.
    Цього замало щоб тільки включити тумблером бензонасос, а як зменшити подачу газу із газогенератора ?
    @pastux, ваш товариш вам напевно заливає ))).
     
    Останнє редагування: 13 сер 2015
  10. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    ні.. в нього двигун від омєгі. там 4 форсункі.
    підсос треба робити самому... а ти мріяв що обійдешся? він робив, я робив(хоч і карб в мене.) все одно подача не в карб між заслонками, а в повітряний фільтр в мене. тому треба все одно робити повітряну заслонку.

    да ви що? теорію не читали? ви хоч полистайте токарєва - подивіться як воно хоч теоритично зроблено - схеми. чого гадати? все ще сто років назад зроблено. зробіть по схемі. набудете опиту - будете гадати своє шось.
     

Поділитися цією сторінкою