Яка різниця теплоефективності між 4-х камерним профілем і 5-ти камерним????

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем BVM, 5 вер 2011.

  1. Валерий Валентинович

    Валерий Валентинович Інженер

    Повідомлення:
    1.050
    Симпатії:
    328
    Адреса:
    Самый лучший город Киев!
    А Ви зверніться до мене за допомогою. Хоча би по телефону. Можна сьогодні, або взавтра. Мені байдуже коли. Але я Вас проінформую в повному обсязі. Бо писати, то дуже багато. А настрій в мене дуже паскудний. Не думаю, що взавтра він зміниться.
    ______________________________________

    Йде таке покращення життя, що тільки потрібно втриматись за щоглу корабля.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Яка різниця теплоефективності між 4-х камерним профілем і 5-ти камерни


    Валерий Валентинович, у вас в руках (на аватарці) таки добрячий шмат ковбаси..
    "Не все так погано, щоб не могло стати ще гірше".
    Так що не втрачайте духу, все буде добре!!!
     
    1 людині також подобається це.
  3. Lorik13

    Lorik13 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Житомир, Украина
    Разница есть) Особенно если говорить о 5-ти да и 9-ти (ого!) камерном профиле какой-то подпольной фирмы и 4-х камерном каким-то качественным. Если по одной фирме смотреть, то разница все равно есть в толщине окна, проводимости воздуха, тепла и шума. Возьмите у проивзодителя на сайте или в магазине техническую документацию - там должны объяснять это наверное
     
  4. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Разница в теплоэффективности не велика. Если сравнивать по геометрии, то Framex 70мм, WDS - посадочная глубина 60мм. Также стоит учесть, что есть WDS-400 и WDS-404. У 404-го толщина наружных стенок 2,8мм (3мм по ДСТУ и -0,2мм допуска), а у 400-го 2,5 (2,7мм по ДСТУ и минус допуск) и на несколько перегородок (не влияющих на камерность) внутри профиля меньше. Framex - 70-ти миллиметровая профильная система с толщиной наружных стенок 2,8мм (также 3мм по ДСТУ)
     
    1 людині також подобається це.
  5. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    я на власному досвіді можу сказати що різниця в камерності трішки є, але дуже велика різниця є в склопакетах....Я користуюсь вікнами вже більше 9ти років на 2 поверсі поставив 3х камерний профіль і одно камерний склопакет, через рік те саме зробив на низу тільки профіль був вже 4х камерний, і товстіший здається 70 мм ,пакети такіж. Різниця була на проникність шуму, але не дуже особлива))),..... десь через рік(+,-) я захотів енерго зберігаючі пакети..... 8 пив 3 потрачених суботи на терор сусіда))))(працює на склопакетах),і мені зняли старі пакети ..... і вуаля є 2х камерні енерго.... Скажу відверто я задоволений. В першому варіанті зимою при морозах був конденсат, зараз його немає, і це вже не перший рік. І літом є перевага, я зауважив що приміщення не нагріваються так сильно. І що до шуму, він практично зник..... Мій висновок в хороших вікнах- головне склопакети!!!)))))
     
    3 користувачам це сподобалось.
  6. KostKovalchuk

    KostKovalchuk Підмайстер

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Це хіба мала різниця? Та й 4-х камерний цілком хороший за теплоізоляцією. Може є сенс зекономити ці 1,5 тис?
     
  7. Invaider

    Invaider Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    Львівська обл.
    Відповідь: Яка різниця теплоефективності між 4-х камерним профілем і 5-ти камерним????

    теплоефективність камерного профілю (!можливо) залежить від того, чи є у них "містки холоду" (якщо у віконних профілях таке поняття існує)... "Багатокамерність" могла б ці містки усувати..
     
  8. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Мій висновок теж-головне в вікнах склопакет.Стоять в мене і 4 і 5-ти камерні вікна.Різниця 5-ти камерний сильніший(жосткий)
     
  9. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Интересная вышла дискуссия, одни утверждают что много камерный профиль окна это понты производителя, приводя примеры; сосед поставил а толку нет.
    Мы все знаем что воздух самый хороший утеплитель или выражаясь иначе самый серьезный барьер холода та тепла.
    Но почему то некто не сказал про мостик холода между рамой и торцом стены, а там у вас все в порядке.... .
     
    1 людині також подобається це.
  10. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4

    Я не сказав, що толку не має я сказав що різниця мала,а це справді так..... Та і чого чекати від профілю, його площа в вікні порівняно з склопакетом- мізер, відповідно і втрати через склопакет більші.

    А що стосується вузла примеканя, то одинаково вмене гарно і на 60мм профілі, і на 70мм профілі.І нічого не промерзає, єдине що монтували не просто на піну, а так як повинно бути (прада монтаж дорощий процентів на 15), і зовні відкос пінопластовий.
    Але наголошую, я висловлюю свою думку як споживача, маючи дома і 3х камерний профіль,і 5ти .Ось.
     

Поділитися цією сторінкою