Деревянные полы, порядок создания пола

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем spine, 20 бер 2009.

  1. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Re: Деревянные полы

    як не кріпи але дошку всеодно поведе при таких кріпленнях після 1-2 опалювальних сезонах!! сам зараз роблю мансандру і дерев'яну підлогу під лак. взяв жовті шурупи наскрізь просвердлюю з потаєм вкручую по 2 шурупи в ряд на кожну дошку трохи глибше, потім поциклюю і палубним напівблискучим лаком покрию!! коли вде надоїсть - тоді просто поверх паркет!! якщо гроші будуть :)) і не скрипить і швидше !!! але добре лігари вистав!! перпендикулярно до дощок! і дошки мають йти паралельно входу основного в кімнату!!!
     
  2. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Деревянные полы

    Только на доски нужно будет ложить толстую фанеру, иначе паркет долго жить не будет.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    чому? в трьох кімнатах мого будинку паркет лежить на підлозі з дощок, фельцованих. Нігде не попсувся..
     
  4. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Деревянные полы

    Сколько времени уже лежит?
     
  5. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Re: Деревянные полы

    ащо на дошки фанеру!!! ти що!!!! якщо підлога рівна то що далі рівняти!!! просто класти паркет на клей паркетний в кріпитя цвяхами!!! буде супер, і скрипіти не буде!!
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    20 років
     
  7. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Re: Деревянные полы

    Про паркет пока думать не приходится. Шапки шурупов как-то спрятать можно??? Если правильно понял, то вы в одну доску вкручиваете 2*n шурупов, где n-количество лаг. Правильно? У меня половая доска 88 мм шириной. Стоит ли крепить двумя шурупами к одной лаге??? Можете показать фото, как смотрится пол. Буду очень благодарен. Я бы тоже крепил сверху, но жена просит, чтобы не было шурупов видно, потому и хочу крепить половую доску сбоку. Шурупы цвет терять не будут??? Не станут ли желтые шурупы со временем черными??? Буду благодарен за ответ и фото по возможности.
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Деревянные полы

    Доброго дня. Підскажіть колеги, чим можна якісно та дешево утеплити підлогу. (дерев`яна, цього року планую зірвати та по новій перекласти)
     
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Деревянные полы

    Уважаемые коллеги! Мне 46, дому 55, паркет отец настелил на черновой пол еще до моего рождения. Единственное замечание - холодноватый пол (щебневая подсыпка, лаги, черновой пол, паркет), если финансовая ситуация позволит, со временем переделаю заново, с хорошим утеплителем.
    У друзей похожий дом, но построеный еще при Чешской республике, в первой половине 30-х годов прошлого века. В прошлом году во второй раз за все эти годы паркет циклевали и перелаковывали (в прошлом веке, вплоть до 60-70-х, паркет не лаковали, а регулярно натирали восковыми мастиками, я их еще помню =) ). В итоге: полы - супер! Просто может тонкости в технологии какие были или подход к выбору материала особый (жаль, уже спросить не у кого - уже нет в живых тех, кто тогда этим занимался)?

    С уважением
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Деревянные полы

    orex_, а на який матеріал утеплення ви розраховуєте? Можна порадити стандартний варіант - гідроізолятор з інфрачервоним рефлектором, потім утеплювач (пінопласт, вата, перліт, керамзит), а зверху це закрити паропроникною плівкою. Думаю, буде достатньо.
     

Поділитися цією сторінкою