Как утеплить металлическую дверь

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем mirock, 19 бер 2009.

  1. ogasoda

    ogasoda Новачок

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Стерлитамак
    Ну, смысл есть всегда. Ежели не помогают стандартные мЭтоды, то самое время применить нестандартный. :) Самое важное в двери: замок и навесы. Вот их прогреть и все дела.
    Хотя, если быть о конца откровенным, то совет о прогреве был своеобразной шуткой-юмором таким.
    Строительство тамбура мне представляется более разумным. Но это мое ИМХО. И тут я лишь выскажу солидарность с тем, кто высказал сию идею первым. ;)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    тернопільська фірма виготовляє вхідні двері (металеві), завіси не приховані, замки "матура". Назва фірми ніби читається як "ікор". Хто знає про таку фірму щось, про її продукцію, де можна подивитись..?
    Потрібно для інформації, я хочу купити стальні вхідні двері.
     
  3. Василич

    Василич Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Re: Металлические двери.

    А я с такой проблемой не сталкивался. Приобрел металлические двери, которые обеспечивают достаточную теплоизоляцию. Если интересно, http//rust.com.ua/
     
  4. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Re: Металлические двери.

    Я чего то нигде не нашел инфы о толщине листовой стали? О свойствах китайских дверей наслышаны сполна.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Металлические двери.

    Ви маєте на увазі броньованість китайських дверей, те, що показують, як їх коцають консервним ножем??
    Мені подобаються китайські двері. І те, що їх можна пробити вилами - ще не причина відмовлятися від них. Ще в багатьох квартирах стоять типові, радянські двері з дерев"яних планок, оббитих листом ДВП з двох сторін. Недавно такі змінив, на китайські бляшані. Хочу поділитись враженням: китайці супер, радянське ДВП - г.. Але це г.. служило людям по 30 років, і ніхто не нарікав, що цого можна подряпати ножиком, пробити гвоздиком, підпалити накінець.. А китайцям тикають їх бляшанкою.
     
    1 людині також подобається це.
  6. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Re: Металлические двери.

    Я согласен что для каждого товара можно и нужно найти правильное применение.
    Но вводить людей в заблуждение типо это "бронированные двери" по крайней мере не этично а то и приступно. Веть люди ставят и уверенны что их добро за бронёй.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Металлические двери.

    а хіба це китайцітак говорять? То наші продавці набивають ціну і брешуть.
    Був курйоз три роки тому: сестра заказала броньовані двері. Їй і зробили броньовані. А декораціїї наклеїли пластикові. На пікніку обговорюєм новинку зі знайомим (а він тоже робив ремонт і тоже поставив двері, але китайські, бляшані). Він захоплюється: "Як ці китайці вміють тонко передати форму справжніх фільончастих дверей! І ц е в металі! Зразу і не розпізнаєш, поки пальцем не постукаєш. Відкликається металічний звук!" Я трохи зніяковів, оскільки пам"ятаю про пластик. Настоюю на своєму, що це не метал, а пластик. Короч, ми не дійшли згоди. Пізніше, разом, ми підійшли до кожних дверей - у нього дійснол метал відзиваєтьс (китайські бляшані), а у моїх - пластик, а двері дісно броньовані - сталь 2 мм, покрита пластиковим декором. Друг розчарувався у своїй "броні", так як був впевнений, що купив дійсно броню..
     
  8. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Re: Металлические двери.

    А вообще все замки и бронированные двери от честный людей, вора это не останавливает китайка 5мин дроня 10, А если есть что взять, так просто могут нагло и в "гости" зайти. Я стороник сигнализации... но это уже отдельная тема.
    А китаянка очень даж неплохая дверь за свои деньги, но точно не бронированная.
     
  9. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Металлические двери.

    тем не менее, существенно затрудняют путь вору профессионалу.
    А от пьяных любителях стащить, что не правильно лежит, бронедвери отлично защищают.
     
  10. Елена111

    Елена111 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Re: Металлические двери.

    Подскажите, а белорусские входные двери кто нибудь ставил себе????
    Что с качеством и намерзанием зимой?

    Только поставила входные двери Defender (контора в Киеве их продаёт-СТРОЙМИР)

    Буду рада совету?
     

Поділитися цією сторінкою