Вологомір для деревини - вибір

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем mijki, 28 сер 2011.

  1. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Филя ... при всем моем уважении я бы не особо прислушивался к мнению
    о влагомере человека корорый этот влагомер продает . dntknw
     
  2. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Вологомір для деревини - вибір

    Филя
    Це зрозуміло.
    Прилади контролю цікавлять як супутні задачі. Прочитав, дякую.
    Є сенс у цьому збільшенні?
     
  3. Филя

    Филя Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев
    Уважаемый, Портвейн, в этой теме - «Вологомір для деревини - вибір», я пишу о возможностях и характеристиках различных типов влагомеров. В том числе – о возможностях своего влагомера. Всё что я выкладывал, в этой теме, проверяется, экспериментальным путём, без участия моего влагомера. Выложил, причины проблем, и методы их решения, чтобы люди знали, что им мешает, правильно замерять влажность пиломатериалов.
    Для Crane, лично, выложил, некоторые технические данные, которые, по моему мнению, могут его заинтересовать.

    Почему, тот факт, что я реши продать один, из четырёх, моих влагомеров, говорит о необъективности моего мнения, о влагомере, которым я пользуюсь, приблизительно, 3 года, десятки раз, проверенного весовым методом, и выигравшем, сотни споров, с владельцами игольчатых влагомеров? Тем более, что я разработчик идеологии этого влагомера, участвовал, в разработке его электронной, начинки, и очень хорошо знаю, его возможности и недостатки.
    Правдивость описания изложенных принципов и особенностей, касающихся моего, личного, влагомера, элементарно проверяется, путём несложных экспериментов, и несложных, умозаключений.

    Crane, для работы с твёрдыми породами – есть смысл, в том случае, если доска сушилась, похабно, или работаете с пиломатериалами клиента, толщиной, более 35мм.. Если у вас нормальная сушильная камера, и правильно организовано хранение доски – нет смысла, даже, если требование к качеству изделия – «идеал», а доска - сорокапятка.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Вологомір для деревини - вибір

    Филя Дякую! Такі прилади завжди цікаві, в силу своїх схемних особливостей.
     
  5. Steblo

    Steblo Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Волинь
    Цікаво , хтось користується вологоміром запропонованим ;ФІЛЯ: А то стала прблема у виборі іного
     
  6. Филя

    Филя Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев
    Таких вологомірів, які я пропонував, у вільному продажу - немає. dntknw

    У вашому місті, працює, декілька десятків вологомірів ELM, але, в більшості – старі моделі, до 2007 року. Вони були розраховані на вимірювання вузьких заготовок, тож мають значно вужчий датчик, та, відповідно значно меншу глибину вимірювань. Не рекомендую, їх використовувати, хоча деякі клієнти, успішно користуються, ними, та не хочуть міняти, на більш далекобійні, але з більшим датчиком.


    Можливо, що знайдете вологомір, у того, хто закрив свою справу, та розпродує обладнання, але потрібно враховувати, що у вологоміра можуть бути внутрішні пошкодження. Траплялося, що бригада, не підібрала всі заготовки по вологості, тож виріб розтріскався чи покрутився, та його повернули по гарантії. Керівник взяв вологомір, перевірив вологість усіх деталей дверей, знайшов недосушену, чи пересушену, та вирахував збитки, з бригади. Неодноразово, знаходились такі діячі, які, щоб уникнути відповідальності, переналаштовували вологоміри, та навіть пошкоджували електроніку.
     
  7. Steblo

    Steblo Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Волинь
    Хотів би почути думку про вологомір MD918.Відгуків не знайшовhello ,мож хтось користується?
     
  8. Филя

    Филя Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев
    Деньги, "выброшенные, на ветер".
    Он сильно занижает показания, на неструганной, неровной или свежевысушенной доске.
    Если брать бесконтактный - то только с тремя, большими, кольцами.
     
  9. hatacmt

    hatacmt Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    2
    У Вас можна придбати вогомір?
     
  10. Филя

    Филя Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Киев
    Вологоміри, завжди замовляв й проплачував, наперед, та бувало, що доводилося чекати замовлення, до двох місяців, бо, тільки тоді, коли закінчувався складський запас, для потреб своїх цехів, партнерів, та для мене – технолога та розробника сушильних камер, виготовляли партію вологомірів. Тож, мені нема сенсу, зараз проплатити замовлення, а потім шукати, як вернути гроші, якщо клієнт відмовиться чекати місяць-два.dntknw
     

Поділитися цією сторінкою