Автотема или на чем ездят форумчане

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mirock, 4 бер 2009.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    Я "гасаю "на "сімсонику", SR50/1 (ну майж мустанг):
    [​IMG]
    - кст. є питання , можите по рекомендувати якийсь відеореєстратор з нагіватором?.
     
    Дед Хоттабыч, Іван Мазай, Дума та ще 1-му подобається це.
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня , всім. Хочу розказати:poet: про своє перше авто Toyota 2101. Звичайно з дозволу автора теми а якщо не туди ткнув то вибачайте. Спочатку трохи передмови . Авто до мене в розібраному вигляді приволік мій кум , з метою відремонтувати та продати. Так як в кума з"явилася можливість купити авто на ходу і бажання ремонтувати пропало , то я вирішив щоб то всьо не пропало - скласти той конструктор докупи. Якщо взважити затрати та теперішню ціну машини , то звичайно це не те авто в яке варто вкладати кошти. Але Жигуль це саме та машина для новачків що треба.
    Изображение 331.jpg Изображение 332.jpg Изображение 316.jpg Изображение 329.jpg Изображение 330.jpg
    Тут безмежний майданчик для втілення ідей та інновацій.:kluch: Коли збирав машину то не раз згадував " не злим тихим словом " інженерів ВАЗівського заводу. Коли розбираєш чи ремонтуєш німецьке авто , зовсім інші враження.
    Оскільки коштів на інше авто не було то я вирішив хоч якось покращити комфорт їзди на своїй Тойоті. Чому Тойота? Тому що коли збирав авто то знайшов на вулиці значок Тойота від Прадо. Ось і приліпив :mltk:його на решітку замість ВАЗ . Як кажуть , як корабель назовеш... Інформації багато в мережі здебільшого все звідти. І так:
    Переробив перемикач вентилятора пічки . Хто їздив на Жигулях той розумієCherna-facepalm . Що не першій швидкості нічорта не дує а на другій гудить страшенно а ще й без підсвітки попробуй намацай. Я поставив додатковий опір та перемикач з підсвіткою від Лада калина.
    Изображение 050.jpg

    Зробив інтервал двірників регульованим. Зручно коли моросить дощ і не треба постійно смикати ричагом.
    Замінив краник подачі тепла на радіатор пічки . Багато хто ставлять звичайний кульовий кран під капот . На літо та зиму добре , на літо закрив на зиму відкрив , а от що робити весною коли зранку холодно а в обід вже тепло. Я замість кульового крану поставив електромагнітний кран з соленоїдом на 12в. і вимикач в салон. Та і це мене не влаштувало тому що постійно треба було клацати вимикачем. Я підєднав через термо реле на 12в а датчик вивів в повітропровід. Тепер замість клацання роботу виконує реле.
    В загалі збирати авто я вирішв коли мені тесть подарив сигналізацію. До того я сумнівався чи братися за роботу а тут як кажуть " коло є - я до нього зробив віз":-D. В сигналізації була можливість поставити додатковий привід в багажник та підєднати до замка багажника. Так , багажник відкривався з пульта. Це була фішка мого автоdance. Багато хто казав шо то понти . Але то дійсно зручно . Поперше не роздовбується замок ключом , особливо зимою хрін ключом відкриєш.
    Ось моя ласточка
    Изображение 068.jpg Изображение 042.jpg
    а тут дві ласточки разом
    Изображение 033.jpg . Служила мені моя ласточка вірою і правдою 7 літ. Інша далі служить:-Drofl. Та час іде в перед і треба іти в ногу з часом . ну може не так в ногу , ну хоч трохи прогресувати:):moto:. Я своїй ласточці зрадив з німецькою фрау=) , на 11 - ть літ молодшою. Купив Пассат Б3. Друг радив
    подивитися на щось з ВАЗа , наприклад 2114 2007 року . Та я не заглядаю на неповнолітніх :nu:, самі розумієте. Тут я надав перевагу німкені з досвідом ;).
    Ось і казочці кінець , а хто слухав - молодець:slava:
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2015
    Дед Хоттабыч, wasya, Voyutichi та 6 іншим подобається це.
  3. TYN

    TYN Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    62
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Оживлю чуток тему.
    Взявся за реставрацію свого "Бродяги". Т-3 1989 р/в.(проїхав ним пів України, а у дворі на холостих лопнув колінвал)
    Міняю двигуна на 1.9D 1Y.
    -трохи фото буду кидати...(нове серце із новим вихлопом)

    IMGA0227.JPG
     
    TYN та Sass подобається це.
  5. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Ждем с нетерпением!
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Димового???;-)
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    А то!!! Я легок на підьом!polet
     
  8. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    О ! И у моей жинке такой движок на "пепелаце"
     

Поділитися цією сторінкою