Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем аматор1, 17 сер 2011.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    Зачем в Эуропу лезть - не пустят. Только сюда - под отвёрточную сборку, продажу и сервис.
     
  2. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    А, это в смысле там зарегистрировать предприятие?
    Так тада лучшее - в оффшоре!:vo:
    И вооще - без налогофф практицки, плюс - можно исчо и инвестором выступить у витчызняну экономику!;)

    http://zn.ua/articles/86422
     
  3. AMATOP

    AMATOP Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    м. Тернопіль
    Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    Почитав все тут написане і склалрся в мене враження, що два теоретики (аматор1 і Анатолич) вирішили поспілкуватися про низьку якість і високу ціну вітчизняного, підтакуючи один одному. Ваше тріпання дуже схоже на розмову базарних бабок, які доволі часто дають "професійні" оцінки всім, окрім себе.
    Якщо тема створена, щоб показати "бідним споживачам" наскільки підступний Sotrudnik, то при чому тут автомобілі і тачки? Давайте про інвертори. І не безпідставне тріпання типу "Я порахував і вийшло набагато дешевше..." або "китайське працює, працює, працює...". А другий йому "Так-так". Це і є базарний трьоп. Давайте конкретно, якщо рахував - цифри (аргументовані), якщо про низьку якість - конкретні претензії (але не зі слів друзів далеких родичів ваших знайомих, а з всласного досвіду). Оцінювати якіть тих речей, яких сам не випробовував не потрібно. А для якісного випробування необхідно ще мати відповідну кваліфікацію (не "корочку", а власне вміння і знання).
    А якщо ви зібралися в цій темі "пролити світло" на паршивість всього вітчизняного, то підхід до висвітлення такої теми також має бути предметним, а не тріпологією. І в такому випадку Sotrudnik не єдиний вітчизняний виробник.
    І ще. Обсуджувати інших дуже легко і в нашій неньці до такої справи дуже багато бажаючих. Щоб про людину щось говорити, про неї треба хоть щось знати. А так як ви, багном можна обливати будь-кого (через компютер все одно ніхто вас не дістане), язиками потріпали в своє задоволення і ладушки.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    AMATOP, золотые слова конечно, но вот только не принято на форумах ники дублировать, да и с первого сообщения в бой....рискованно.Вызывает подозрения присутствия свежеиспеченного клона.....
     
    1 людині також подобається це.
  5. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    Re: Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    Проверено - мин нет.
     
  6. AMATOP

    AMATOP Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    м. Тернопіль
    Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    Я не клон. И зарегистрирован я на этом форуме раньше, чем создана эта тема.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    AMATOP, ви вже третій з подібним ніком..
    може той, щось зміните?
     
  8. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Спорные вопросы всегда можно решить вариантом независимого тестирования. Но это стоит денег, да опять же скажут "а того-то слили".А так тема была бы замечательная.
    Думаю два спорных инвертора возможно взять на прокат, вот правда сколько "сам тест" будет стоить. Да и реально ли провести его в "организации" которой все бы поверили.:-[
     
  9. AMATOP

    AMATOP Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    м. Тернопіль
    Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    Справа в тому, що під таким ніком я реєструюся практично на всіх форумах, в яких приймаю участь. Якщо це створює якісь проблеми, ліквідуйте мій профіль і я більше не буду вам надоїдати. До чужого дому із своїми правилами я не ходжу, так що вирішуйте як краще Ви.

    Думаю організації, якій би повірили всі, просто не існує. Хтось таки засумнівається.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Почему я ненавижу некоторых витчызняных производителей

    AMATOP, для чого так категорично.. Ви виділяєтесь від аматор1 і Аматор, тому раді вітати Вас! Ласкаво просимо! Будьте з нами!
     

Поділитися цією сторінкою