Діаметр ППР труби

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Simchuk S., 16 сер 2011.

  1. econo

    econo Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    5
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Діаметр ППР труби.


    Вибачаюсь, але до ТП котла неможна робити обвязку ПП трубою,обвязка робится металом,
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Діаметр ППР труби.

    та можна, чому ні? Просто не перегрівати котел вище температури, рекомендованої для ПП.
     
  3. econo

    econo Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    5
    да, але є аварійний режим, який мє бути передбачений і в обвязці трубою також
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Діаметр ППР труби

    в принципі, якщо вже допустили ситуацію, що з кола випарувався весь теплоносій - тоді потрібно вести розмову про неправильну конструкцію саме обвязки, а не матеріалу.
    Що дасть металева труба в обвязці? Якщо теплоносій нагріється до 130 градусів - метр-два металевої труби мало порятує наступний пластик, якщо ж теплоносія не буде, а котел прогріється до 400 градусів, тоді ще можна сподіватися, що метр металевої труби біля котла не передасть достатньо тепла до пластикової труби, щоб вона загорілась..
    Але виникнення такої ситуації з перегрівом говорить скоріше про низький рівень монтажника або користувача, чим про переваги металу над пластиком
     
  5. econo

    econo Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    5
    згоден, але є різні схеми обвязки, наприклад з буферною ємкістю, де котел в аварійному режимі, ( нестало ел.енергії) мае працювати самотоком, взагалі я неставлю це як правило, але я бачив на ТП колі ПП муфту з якої маже вилізла мет. різьба,через це я думаю буде правільним ПП використовувати після байпасу( підміс)
    та Буф .ємкісті
     
  6. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Діаметр ППР труби.

    Это диаметр трубы (наружный) или дЫрки?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Діаметр ППР труби.

    металопластик поліетилен.
    Правильніше Ф16х2, 20х2, 26х3.
    Ось тут можна прочитати дещо про труби
     

Поділитися цією сторінкою