Штраф за песок возле двора

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем ur5imw, 29 лип 2011.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Владелец дома, на придомовой территории какового и обнаружено нарушение, если других нет:

     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Штраф за песок возле двора

    Взагалі можна бодатись і апелювати по десятку причин, у т.ч. подавати в суд і в 90% виграти по будь-якій причині, наприклад по помилках при складанні протоколу і постанови, але це час, нерви й гроші, дивіться по ситуації, можна просто не платити і забити, поки виконавча служба вас дістане то пройдуть роки і ці гроші вже будуть копійками
     
  3. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    я это и буду делать, бодаться :), а пока только составлен протокол об административном правонарушении:)
     
  4. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    БЫЛ случай (Донецк) ЗА снег сошедший с крыши на тротуар хотели привлечь моего заказчика, он забил, пришла весна за песок и щебень(выработанный в течении 2 недель) приколупались. Он опять забил...тупо никуда не ходил и то что на почту приходило уходило в мусор. ЗАкон он конечно есть но исполнение это уже дело другое.
     
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Штраф за песок возле двора

    Але пісок краще чимшвидше прибрати...
     
  6. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    Re: Відповідь: Re: Штраф за песок возле двора

    а зачем? правонарушение уже совершенно и протокол составлен:)..... два раза за одно и тоже нарушение вроде не судят..... хотя да, по закону я я обязан его убрать..... и
     
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Он будет рассматриваться на комиссии, которая и примет решение о применении/неприменении штрафа. Покажите, что песок негде складировать (например план участка нарисуйте) и на основании ЗК ст. 99ж требуйте или просите разрешения на складирование песка на придомовой территории в течение определённого срока.
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Штраф за песок возле двора

    У нас дозвіл дають, але беруть за це гроші, які можуть = штрафу. Краще пісок прибрати і бодатись з приводу незаконності виписання протоколу, можна свідків притягнути і сказати що там було пару відер піску, а дільничий на вас зуб має, на адмінкомісії може пройти. А якщо залишити пісок де є то кожен будь-коли може пересвідчитись у наявності порушення
     
  9. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    у меня нет права собственности на дом, а песок привезла ныне уже покойная мать..., я просто жилец в доме....
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Штраф за песок возле двора

    Ну, не може бути будинок нічийний :) Взагалі складають протокол, а адмінкомісія визначає накладати стягнення чи ні, а вона як суд присяжних, переконаєте що ви білий і пухнастий - штрафу не буде, не сподобаєтесь - можуть ще й зверху додати, причини знайдуть hello
     

Поділитися цією сторінкою