Вибір виробника піролізних котлів

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем лобзік, 28 лип 2011.

  1. biomass

    biomass Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна

    "...Сам занимаюсь изготовлением котлов..."

    Vorfolomey, будь ласка якось повідомте у моєму особистому профілі як із Вами можна зконтактуватись через емейл або телефоном.
     
  2. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Щось я трохи протермінував зі звітом, але думаю на даний момент він буде більш актуальний.
    З котлом я трохи протупив, але пристосувався і зараз ніби пів біди. Найбільший його мінус - маленька камера згорання. Вихідні дані - котел знаходиться в гаражі, від нього до будинку 32м "теплотраси", будинок це І поверх - 85м2 і висота 3,1м та ІІ поверх (мансарда) - 90м2 і висота різна від 1м до 2,1м. На основі попередніх років (2010, 2011, 2012) середня витрата газу 3600м3.
    Результат від запуску котла до кінця 2013р. - купляв 3 машини (ГАЗон) дрів і мав десь біля машини різних непотрібних дощок з станої стайні, цього всьго вистачило на весь період + на 0,5 місяця 2014р (в 2013 опалював до початку березня і від початку листопада - десь 4 місяці). Ватрість дрів 2*1200+1300=3700грн + бензин до пили + робота з порубки. Економія від того, що не опалював газом 429грн (кінець 2012р.) + 3037грн (за 2013р.) = 3466грн. Закладки дрів мені вистачає в морози максимум на 3 - 3,5 год, тому частину ночі опалюю газовим котлом.
    Мінуси: маленька топка, тому потрібно часто підкидати дрова.
    Плюси: в будинку набагато тепліше ніж при опаленні газовим котлом, потрібно рубати дрова (тут як кому для мене +, бо мені подобається цей процес).
    Висновок: реальної економії покищо не побачив (обходиться дорожче, але в хаті тепліше), буду шукати можливість самостійно заготовляти дрова.
    P.S. Строго не судіть.
     
    Staratel та leshiy_40 подобається це.
  3. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Ну так на даний момент, якщо дрова купляти, опалення ними не є дешевшим ніж газом.
     
  4. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    А я й не кажу, що дешевше, але якщо посадовці вирішать порівняти побутового і юридичного споживача, що робити тоді.
     
  5. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Ліквідувати нераціональне використання газу для початку, ну і поступовво переходити на інші енергоносії, благо землі у нас вистачає.
     
    leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою