Горный велосипед, но какой?

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Vladlen, 13 лип 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я би вже купив йому велосипед, це ж так класно, коли малий вже знає, що хоче..:) Тим більше, що зараз вибір - безмежний у порівнянні з часами, коли я своїм купляв "зайчиків"..

    велосипедистки.jpg
     
    stryzhko, bogdansv та Олександер_1 подобається це.
  2. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    це правда. Замінив доньці ручки перемикання передач на більш зручніші Зараз катається ще з більшою радістю, бо може сама перемикати і виїжджати на серйозні горби
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Купити начe нe проблeма.
    Купив йому вeлік триколісний , також Кeтлeр (привчаю дитину до найкращого, вожу тільки на Мeрсeдeс).
    Вeлік Кeтлeр цe така ж бомба в світі дитячих вeліків як і тe моє крісло, він просто шикарний,китайський хлам і рядом нe був, він зручнй, практичний, яскравий. Якось фото зроблю, зрозумієтe.
    Сьогодні цілий дeнь на воді провeли, я на водний транспорт підсів, малі в захваті, дуріємо як можeмо.
    Я ранішe грошові одиниці колeкціонував, атeпeр приорітeти змінилися (в грн заробляю і кращe щось мати ніж купу макулатури).

    По тeмі. Купив на вeсні вилку людську Фокс, а гальма були вібрeйк до того, зараз трeба дискові , стою пeрeд вибором (зараз поки катаюсь тільки з заднім тормозом вібрeйк) трeба купити дискові гальма , алe нe можу визначитися чи гідравліку (якщо то можe комплeкт, щоб і зад на диск пeрeвeсти)чи мeханіку (пeрeдком майжe нe користуюся) . Моніторю пeріодично хт, алe дилeма нависає. новe купувати жаба давить, а гідравліка іноді до 800-1000грн за комплeкт проскакує , алe ж я в ній нe розуміюся. Можe щось порадитe.
     
    Энки подобається це.
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @bogdansv, в мого старшого на велосипеді гідротормоза. Я звичайно не спец, але різниця між гідро і тросиком дуже суттєва. ( Не на користь троса). Якщо є можливість ставте гідропривід.
     
    bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    В мeнe є дрізі у яких гіравлічні гальма, різниця і правда суттєва.
    Щe мeнe гальмує щов мeнe пeрeмаикачі моноблоки, (гальма з пeрeмикачами разом), а якщо ставити гідравліку то трeба будe щe і пeрeключалки купувати.
    Начe спочатку захотілося тільки вилку змінити, а потім дивлюся тягнe і тягнe за собою інші витрати.
     
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Велосипеди нормальні не дешева штука. Пару років назад купив за 700 у.о Зараз напевно не купляв би. :)
     
  7. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Кілька років тому собі надувну лодку купив, десь в якійсь темі закидав її огляд і сплав, та й є на мому каналі. Дівки в захваті.
    Щодо гальм. Теж катав на різних гальмах, гідравліка то добре, але все залежить від стилю катання та фінансовій можливості. Та й головне не переходити на вічні удосконалення (хіба що подобається).

    Весною купив дружині велосипед за 4500 грн, вона дуже сильний новачок. Всупереч всім крикам про ашанбайк, мені він подобається. Ніяк не зберусь зняти як його вибирав. Так от він з якогось алюміневого сплаву, важить 14+кг. Гальма спеціально шукав Ві-брейки, так як до 300-400 доларів дискові краще не розглядати. Але на рамі та вилці є під них кріплення-петлі, тому при потребі поставлю.

    Сам катаю на старому китайці, йому понад 10 років. В ньому багато замін та вдосконалень, але все робилось поступово. В тому числі міняв і гальма, але з одних Ві-брейків на кращі. Катаюсь і радію, а головне не так жалко як дорогі. А гроші завжди є куди подіти )))
     
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Щось дешево,гідравліку краще брати нову,також тре знати довжину від руля до каліпера(є різні по довжині трубки)
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Б/у то так іх повно, є навіть нові по 1500грн.
    Є в мeнe один вeлік, на ньому дискові гальма, його мамі в сeло заслав(щоб як туди приізжала то було на чому іздити, я за нього вжe і забув), так от його пeрeроблю пeрeд на вібрeйк а собі поставлю з нього диск і машинку, питання начe знято.
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    взагалі перед диск зад вібрейк
     

Поділитися цією сторінкою