Фарбопульти та аерографи

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем mijki, 7 лип 2011.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    :vo:beer
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    Запав на такий ось агрегат ( ніби хвалять по хфорумах)

    http://aeroner.com.ua/index.php?productID=251

    - там подано аж 90% переносу матеріалу на поверхню !!! Таке звичайно не дуже й віриться бо навіть в японської івати що в 2 рази дорожча прописано 75%+ але такі показники та зручність в настройках дуже заохочують вибрати саме цю модель ...


    - ніхто не працював з фарбопультами від оптіми ?
     

    Вкладення:

  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    http://aeroner.com.ua/index.php?productID=228 дорожчий на 200 уо. але ї високий переніс матеріалу+нержавійочна головка+оптимальний для матеріалів різної густини . dntknw=)

    - а за івату що чули ? drel
     
  4. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи


    mijki а чому не почати малярне дало ось з такого . Якщо бізнес піде добре то оставеш його на грунтовку .
    http://in-green.com.ua/product_info.php?products_id=4796
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    Б.А.Р

    Згоден для грунтівки ( порозаповнювача ) не потрібен дорогий пістоль ( доречі взяв в комплекті інтерсколівського ) , але такий зараз можна купити в будь якому інструментмагазині по сусідству або і в інтернет магазині. Грунтівку треба всеодно докладно шліфувати .hello Мене ж мучить питання вибору професійного фарбопульту широкого спектру використання конкретно в мебельній галузі (дорогі фірмові морилки, емалі, лаки )

    Вимоги до фарбопульту
    -солідний виробник ("хочеш мати справжню річ йди до коваля а не до ковалика ")
    -широкий факел
    -економія матеріалу
    -довгий строк служби ( нержавійочна головка з глою бажані)
    -легкість ( на руки )
    -високе розбиття краплі
    -потужність ( швидкість роботи - не добре довго вдихати ту хімію)

    Так помаленьку дивлюсь що моїм мукам вибору підходить кінець :-D бо на горизонті зявився аппарат який є достойним :vo: ось кілька цитат з автофорума щодо даної моделі -

    "Испытал сегодня этого маленького засранца(WBX),вот что он натворил:

    Если говорить лучше он саты или девила или хуже,невозможно,он просто другой,совсем другой,может ещё это серебро на этого американца повлияло,но всё по другому..льёт мама не горюй,но разбивает каплю так что,даже не видно этого капельно мокрого слоя,просто как будто медленно включаешь свет,что то примерное с лаком,не очень видно как ты его разливаешь проходом,он просто увеличиваеться в толщине,вообщем им надо поработать что бы понять его суть..к факелу в 40 см,а если куда и сбрасываешь там вообще до полуметра,тоже надо привыкать..вообщем надо поработать..
    То что расход воздуха 200л/мин враньё..воздуха реально не хватает..думаю гдето 350литров и более..
    По первым впечатлениям по пигменту зачёт,по лаку под вопросом..нужно поболее воздуха" ...

    " Не всегда факел нужен широченный.
    Я думаю, он для мебельщиков сконструирован или для мелко-среднего авторемонта. "

    :K



    А ось так поводитись з іватою то зверх наглості !!! http://youtu.be/2vwQoHLoHdI :-\O=-:-D
     

    Вкладення:

  6. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    mijki знаю багато людей які покупляли дорогий інструмент і зараз без роботи .А також тих хто на середнячку розкрутився ого .
    Фарбувати пістолетом річ не з простих ,не дай боже підхватити алергію від лаку .

    Тоді кому продати цей пістолет за 500$

    Добавлено через 9 минут 21 секунду
    Подивись на відео : маляр робить витрату фарби в десятки бальше ніж різниця в інструкціях до пістолетів .
    Це тільки моя рекомендація , вибір за Вами .:Hi:
    Ось ще силка може в пригоді стане .
    http://www.youtube.com/watch?v=5-sEvgmbwR8
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    Б.А.Р

    -Це рекламний ролик валкома ,хоча нормальний, інформативний . Але щось серед автомалярів ця марка не ставиться на один рівень з такими ведучими світовими як - сата девілбіс чи івата . Правильно -то середня якість агргатів чого від неї ще хотіти hello . Тай ціна валкома не така вже й дешева , думаю що переплативши сотню чи кілька уо. не збіднієш а отримавши справжню професійну якість ніколи не опинишся в програші . Продавати фарбопульт в майбутньому я особисто не збираюсь ( він мені буде потрібен і надалі - меблі, художні роботи , авто ) зате взявши фарбопульт класу івати, можна бути впевненим що працюєш найкращим інструментом що існує на ринку в даний час, тай відповідною до цього буде і якість власних проектів ;-)

    Хоча так один мінус в них є - дуже важко придушити власну зелену земноводну .:-D
     
  8. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Фарбопульти та аерографи

    Б.А.Р
    " Раньше на цьому сайті силку на ролік найшов . Подивись може шось найдеш для себе"

    Я почитую теж той форум . Там iwatu ДУЖЕ шанують . Тай не дивно достатньо подивитись на якість та вибір який в них є , і не лише фарбопультів але й аерографів . В них планую з часом і продвинутий аерограф прикупити ( для автотюнінгу ) .

    Зупинився на моделі W400WB =) тільки от як дружині поясниш вибір такої дорої іграшки ...hello:-\O=-:-D

    http://www.google.com.ua/url?sa=t&s...vZCcBw&usg=AFQjCNHdxfcEheCXXRdzlTiO1OzA3IB8ow
     

Поділитися цією сторінкою