Фольга під радіатори

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Пітон, 3 лип 2011.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ставлю підвіконня, познімав радіатори, і хочу за раз поклеїти якийсь алюфом під радіатори, кажуть здОрово допомагає. Думки розділились, чи заклеювати всю радіаторну нішу чи тільки під радіатором з 5 см зазором щоб фольги не було видно? Дружина каже заклеювати все щоб потім з краями і торцями ніші не морочитись, а фольга закриється шторами, та й зблизька її буде видно у будь-якому випадку що так, що так. Екрани ставити не хочу. А ще бачив у НЛ спеціальні фольговані шпалери для цього, малюнок дрібними квадратиками, клеяться як шпалери клеєм, може ними все заклеїти?
     
  2. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Металлизированная клеенка или сама фальга очень хорошо отражают ИК излучения, что нам и нужно...
    Как поведут себя серебристые обои ХЗ. Ну если написали :) то может быть...

    На счет размеров. Чем больше, тем лучше :)
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Фольга під радіатори

    Ще така справа, роздивлявся у магазині, поряд чоловік також підбирав для тих же цілей, то казав що потрібно брати з алюмінієвим покриттям, бо металізована плівка швидко руйнується, це правда?
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Фольга під радіатори

    Купив ці шпалери, тільки це не шпалери, а угорський polifoam порізаний і упакований під шпалерні розміри 0,55х5м, аналог нашого алюфому, ось тут знизу http://normaizol.com/price/polifoam .
    Товщина пе 4 мм, покриття одностороннє алюмінєве, 30грн/м2, клеїти шпалерним клеєм, але про всяк випадок купив і ПВА щоб надійно. Чим відрізняється від інших: у інших якщо по фользі потягнути нігтем або й пальцем то назавжди залишається слід як то зморшка, яка паганить увесь вигляд, а в цих "шпалерах" сліду не залишається зовсім, навіть натяку ніякого :vo: Коротше заклеюватиму всю нішу
     
  5. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Фольга під радіатори

    Пітон,
    Как сделаете - напишите про результат... Или фото, хотя бы... если можно... :-[
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Відповідь: Фольга під радіатори

    Ось тут :)
     
  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    А лично я против такой меры, все думают только об отражении тепла и никто не задумывается о стене, ведь она будет промерзать, причем локально, то есть вокруг стена прогревается а под фольгой промерзает, и фиг его знает какие из этого вылезут последствия, лично для меня это сомнительная мера
     
  8. Rom5

    Rom5 Прораб

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    251
    Адреса:
    Cherkasy, Ukraine
    Відповідь: Фольга під радіатори

    Со слов знакомого - фирма, выполняющая подключение отопительного газ.оборудования, мол, делала съемку "тепловизором" или как-оно там нескольких домов в отопительный период - и с их слов в районе радиаторов внешние стены "излучают на улицу довольно ощутимые тпелопотери", т.е. они как бы рекомендовали отражатели.
    Понятно, что это "одна бабка сказала", но думаю от них вреда по промерзанию не будет, как и особой пользы, т.к. общая массивность и теплоемкость стены, имхо, куда выше эффекта заслонения хоть и очень классной пленкой кусочка стены, к примеру 100см*80см)

    Лично я у себя при капитальном ремонте комнат почти весь фольгированный п/э из под радиаторов уже убрал и думаю, что он у меня останется только на люке на чердак.
     
  9. Atmo

    Atmo Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    совершенно согласен с Вами. Это как утепление стены изнутри, особенно учитывая что стены прогреваются именно благодаря ИК излучению, а не кондукции
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Фольга під радіатори

    Дуже вчасно, а раніше відписатись? :-D
    Вже поклеїв... :Hi:
     

Поділитися цією сторінкою