Гіпсова ліпнина

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем Левко, 2 лип 2011.

  1. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Поліуретан не підходить?
     
  2. roman_ovs

    roman_ovs Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    я вчора десь читав, що він гірший від силікону і має менший ресурс... А ще знайомі радили мені, щоб брати двокомпонентний
     
  3. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Все зависит от детали которую хотите вылить. Бывают формы на 1 деталь, а бывают на тысячи. Отсюда и выбор материала и себестоимость изделия.
     
    Энки подобається це.
  4. roman_ovs

    roman_ovs Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    звертався я в цю фірму: http://penta- si.com.ua/section1.html , але обслуговування мені не дуже сподобалося... Написав їм листа з проханням надати інформацію про ціну і деяку додаткову інформацію, а відповіді ще й досі нема. Ніби солідна фірма, а по відношенню до своїх клієнтів як баламути :)
     
  5. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Тарасюк, задайте вопрос в развернутом виде, а то пойди пойми или догадайся, что надо по жизни?
     
  6. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Я тут причому.Тільки намагався допомогти .
    Про гіпс багато чого дізнався тут http://forum.sekretgipsa.com
     
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Тарасюк, извиняюсь перепутал, я обращался к
    roman_ovs.
     
  8. roman_ovs

    roman_ovs Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    хочу взагалі навчитися заливати форми під гіпсову ліпнину. Мабуть, починатиму з чогось невеликого. Але виріб, з якого відливатиметься форма, буде складної будови і з негативними кутами. Знайомі радять, щоб брати лише двокомпонентний силікон. Тепер не можу зосередитись на виборі. Потрібен міцний, довговічний і м'який силікон, щоб залити щось невеличке, приблизно розмірами 10x20см. Можливо, це буде якийсь листочок, або квітка.
     
  9. roman_ovs

    roman_ovs Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    читав статті про якусь добавку, за допомогою якої можна надати гіпсу вигляд мрамуру наприклад. Можливо, хтось користувався таким, або хоча б знає, що це таке, як називається, або де можна таке знайти?
     
  10. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    roman_ovs,по поданій мною адресі нічого не знайшли?
     

Поділитися цією сторінкою