Тепла підлога - допоможіть оцінити розрахунок

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Дмитро85, 1 лип 2011.

  1. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Допоможіть

    Та на ТП матеріал вибирав я, а от по водних трубах ні бум-бум. Порадьте пару варіантів оптимальних ціна/якість. І що таке техніка натяжного кільця? Можете поставити ссилку де це описано?
    І ще одне, від змішувального центру можна відказуватись? Від 9,10,11,12 пунктів? Якщо не буде змішувального центру то чи потрібен циркуляційний насос? Чи від нього теж відмовлятись? Якщо відмовитись то чи насос котла прокачає таку довжину труб?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Допоможіть

    Дмитро85, я от бажаю вам допомогти, але щось боязно. Ви виклали список деталей і хочете оцінки вартості. Як можна за списком взнати, що з нього хочуть скласти?
     
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Допомо

    насос котла прокачає вашу теплу підлогу,від додаткового я б відмовився.техніка натяжного кільця є в рехау,тесе,кан наберіть в гуглі і зрозумієте.
    захочете побачити на власні очі,завтра буду на об"єкті де все зроблено каном(у франківську)
     
  4. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Якщо опалення тільки ТП то надзвичайно сильно бажавби побачити на власні очі всю кухню, якщо це так залиште свої контактні дані, я обов"язково зв"яжусь з Вами.

    Добавлено через 1 минуту 54 секунды
    Пишіть що Вас цікавить для уточнення, я постараюсь надати вичерпну інформацію, дуже зацікавлений в будь-якій допомозі так як скоро почнуть монтувати дану систему.

    Добавлено через 2 минуты 17 секунд
    І ще одне питання, чи насос котла ARISTON BS24FF стягне таку довжину труб?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Дмитро85, намалюйте схему системи
     
  6. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Ви думаєте я її маю? наскільки я розумію все дуже просто, котел, розгалуження на рушникосушку, далі розподільний ящик (з запчастин з прайсу, думаю вам не тяжко уявити його), і далі контури по квартирі. От і вся премудра система...
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Дмитро85, трохи нерозважливо без схеми.. Гарантую, що набігаєтеся по магазинах то віддати, то докупити.
    Потрібна чітка схема, яка враховує особливості об'єкту, а не теоретичний прикид.
    До найменшої гайки.
     
  8. B.S.V.

    B.S.V. Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Киев
    Re: Тепла підлога - допоможіть з оцінкою правильності розрахунку

    Например так.
    Код Наименование К-во
    713516 Альт-й переходник евроконус для сан. и дифуз. труб 16 мм 14
    272040 Шкаф настенный 9-12 секций 1
    26805 Пластификатор (0,14 л.на 1 м2) 5 литров 10
    702016 Труба отопительная РЕ-Хс антидиф слой (95° С) 16/2,0 мм 370
    230111 Клипсы к трубам 17 мм 800
    260841 Плинтус изоляционный 150/8 мм,желтый 75
    29507 Распределитель со смесительной группой 7-и секционный 1
    705507 Муфта с наружной резьбой 25 ммх3/4* 2
    265151 Стироплен с алюмин.фольгой 1000х5000х30 мм кв.м 60
    Полимерные волокна в кг. 5
    Грибок крепления стироплена 100 шт. 3
    Арт.355 Муфта резьбовая разборная угловая 3/4* 2
    Воздухоотводчик автоматический *Caleffi* 2

    Извините, копия с Exel
    Но план помещения должен быть, если Вы спрашиваете совет.
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    так,прокачає!
     
  10. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Дивився фільм від виробника Purmo, так от в ньому наголошують на обов"язковому окремому насосі на розподільнику. Котел як оказався ARISTON Clas 24FF. Так от чи його насос прокачає це все, всетаки в ситемі багато буде води. І ще одне, мінімальна температура яка подається з котла на СО 42С, чи не забагато для ТП і чи змішувальний центр не повинен її понижувати?
     

Поділитися цією сторінкою