Фільтрація декоративного озера

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем orex_, 22 чер 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Мої канікули:)

    3 шт. послідовно на 12 В, з 36 ,12 можна зробити
     
  2. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Мої канікули:)

    Зациніть ідею: Вітрачок з пластикової бутилки(чи іншого матеріалу) крутиться, а оберти переводять через гибкий вал, а гибкий вал прикреплений до " Архімедового винта" і вона яка качається перепускається через фільтр і стікає водоспадиком.
    П.с. вот впало в голову....
     
  3. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Відповідь: Re: Мої канікули:)

    pas, то баба не дозволяє і мама підтримує!
     
  4. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Мої канікули:)

    треба значить з бабою провести політінформацію, що це вона собі надумала, це ж злостне врєдітєльство, по відношенню до внука.
     
  5. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Відповідь: Мої канікули:)

    pas, я нічого не можу зробити! Так вже і буде! Хіба що зробити акваріума для зимовки риб. Думаю запусти в озеро 3-5 Неонів.
     
  6. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Мої канікули:)

    не здавайся , далі може бути хуже, зі мною було щось подібне, дуже тебе розумію, тому і раджу тобі говорити з бабулею і навертати на путь істинний...
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Мої канікули:)

    - у вас є бабка? ... , в мене є, чесно кажучи з нею робити це ужас повний .... а ще якшо з молоду вона була "газдинею" ... скажем так багато вирішувала, то тепер на старі дни...., хай бог боронить аби ми такі були. Минулого року я будував сарайчик з братом але під чітким керівництвом бабульки..., то було мощно , мозги відпочивають, малейший перояв ініціативи і проблем море.., робим ячк вона каже а то не добре , ломається .. не тримає , то,що .., тоді робим по свому , і все добре. З разу робити по свому не можна, вона зразу кіпішує, повишається тиск і т д..., о як проводити інстр. з таким..., вже лиш роблю як каже ... якшо получиться шо не побачит то по свому...., я прикрасно розумію , але треба по малу пробувати тиснути на бабку, а в друг не така як в мене, і попустит.
     
  8. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Re: Відповідь: Мої канікули:)

    в мене бабульки є і були, да такі власні, що не було такого, який міг з ними справитись. Робив по їхньому, а потіи мокав їх носом у ту роботу, як серливих котят. Це життя, вони баби, а ми чоловіки, у чоловіка повинен бути стрижень і мозок, без наявності оного то не мужик, а , як каже подруга моєї жінки, мужчинка.:Hi:
     
  9. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Відповідь: Мої канікули:)

    orex_, я її трохи розумію! В нас і так електрика стара! Проводці біля 30-40 років! Куча проводів до хлівів(як я дивлюся думаю от буде огоньок!). А щоб провести електрику до беседки потрібно спеціаліста!!!
     
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Мої канікули:)

    И днем, и ночью... И даже во время еды! :)
     

Поділитися цією сторінкою