Замена столешницы для кухни. Что делать?

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Volost_Mic, 23 чер 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Замена столешницы. Что делать?

    yarek

    Та то залежно який мармур - я брав для каміну rosso lewante - 200 yo.приблизно метр 2йки- він мені найбільше сподобався - але на кухонну столешню він не пішов ви , структура не та - можливе проникання бруду в прожилки, потемніння , плями ... а ті породи що мають щільніщу структуру не такі гарні ... + потім відновити якийсь виникнувший деффект деревянної столешні значно легше ніж мармурової .

    а граніт щільний з ним такі проблеми відпадають .

    - хоча кажуть мармур теж треба спецмаслом натирати , тоді ніби плям не буде . Ви як свій доглядаєте ?
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Замена столешницы. Что делать?

    mijki, а дешевий граніт це який, тобто від чого залежить?
    Щойно підвіконня привіз з Покостівського, обійшлось 800 грн/м2 30мм, якби обробка була проста то було б ~570 грн/м2. Брав Покостівський бо він найсвітліший, але інші темні всього лиш % на 15 дорожчі. Це наші граніти, не привозні, якби був БС написав би про продавця, все сподобалось :vo:
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Замена столешницы. Что делать?

    так наші дешеві та я дивився іспанський привізний...

    - тут можна придивитися до заморських гранітів http://marble-empire.com.ua/index.php?menu=tree&treeid=94 мені rainbow найбільше сподобався .
     

Поділитися цією сторінкою