Туристична палатка. Порадьте!

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем Voyutichi, 16 чер 2011.

  1. elis_sweety

    elis_sweety Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    5
    Як я Вас розумію, були подібні ситуації, з останніх: купили дитині віжки щоб вчити ходити, так при першому використанні вони і розірвались!!! дитинка впала, продавець відповідати не хоче!!! тепер беремо краще трішки б/у але європейське чи американське або хоча б перевірений китай, так і з палаткою я думаю на дошках оголошень (як на мене єдина толкова це олх) http://olx.ua/hobbi-otdyh-i-sport пропозицій безліч, краще гарного виробника за нормальну суму ніж умовно нове,але китай для країн третього світу
     
    Белобородько та Voyutichi подобається це.
  2. IvanR

    IvanR Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    3
    В мене радянська палатка 1979 року. Жодного разу не підвела, рекомендую шукати палатку тих часів.
     
  3. Cockerman

    Cockerman Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    UA, Київ-Русанівка
    В мене ось така, п'яти місна
    [​IMG]
    Для виїздов з авто дуже задоволені, в сам відсік спальний ставимо походні розкладушки, супер...
    ось такі
    [​IMG]
     
    Voyutichi та Белобородько подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Треба досвід про користування наметом саме для велосипедиста..
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Voyutichi, друже у профессора дуже зручна палатка. Кохана Лафаэт недавно нажила себе палатку. Тут главное вес. Если собираешся катать один, есть смысл посмотреть в сторону палаток типа гамака. Я если без профессора и кохана Лафаэт в загулe, просто использую складной каремат, спальник а с верху велочехол.
    Палатка профессора: http://alex4alex.livejournal.com/21164.html
    Палатка коханой Лафаэт: http://art-of-life.com.ua/vidpochynok-na-chornomu-mori-dokladno-pro-ostriv-dzharylhach/
     
    Voyutichi подобається це.
  6. Cockerman

    Cockerman Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    UA, Київ-Русанівка
    Тоді напевно буде цікавий такий варіянт
    [​IMG]
    Чи такий
    [​IMG]
     
    Voyutichi та Белобородько подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    сьогодні читав про ті редпойнти.. Ніби гарно хваляться..

    то чехол з властивостями намету чи намет з можливістю бути чохлом? Планую без чохла, бо поїзд - це зло, наїздився.. Тре ровером всюди встигати. Що скажете про такий? На Говерлу ним було б легше пертися чим на моєму теперішньому..

    це вже дуже економ-варіант в плані місця.. для ровера більше місця ніж для ровериста..:)
     
  8. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Обычный велочехол купленный на Квитки 35. Он воду не пропускает, закрывает тело ЧД полностью, а летом хватает и спальника чтобы не замерзнуть. В отчете профессора ЧД спал в не палатке, там фото есть, бо татарский батыр с белорусским богатырем задавили профессора своей массой. :)
     

Поділитися цією сторінкою