Експрес-коптілка

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем orex_, 13 чер 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    Протестував я в чора свій апарат, вроді нічого , тільки трошки переборщив з заправкою "сливи", риба була смачна лиш шкурка трошки гірковата. Треба пробувати з мясом.
    [​IMG]
    - є різниця чи сиру древисину використовувати чи суху? (гілочки на дно апарата)
     
    5 користувачам це сподобалось.
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    orex_,
    С почином! Опять слюнки потекли - не сайт, прям таки программа "Смак!" ))
    ...
    от вишневых прутиков, слышал, мясо ароматнее получается...
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Дякую, будем пробувати, получається притенденти вишня , черешня, слива. Ще питання гілочки мають бути сухі ? кору знімати ?
    - ну і залишилося попробувати з м`ясними продуктами.
     
  4. AndrewLaz

    AndrewLaz Прораб

    Повідомлення:
    571
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Херсон
    - я пробовал с сырыми ветками(прямо с листочками) помню остался доволен.
     
    1 людині також подобається це.
  5. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Експрес-коптілка

    Молодчага:vo:, затвор вийшов акуратний - прямо як заводський. Як враження?
    ПС. Спробуйте галузки винограду
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Експрес-коптілка

    - вражень багато, ще більше було переживань при першому тесті (була і і підозра про брак). Перша заправка пішла без страви, а так загрузив все, гілочки, піддон, решітка і :elektrik:. При цьому було виялено, що в одному місці "бульки" виходят досить інтенсивно, це насторожило. Я покликав власника коптілки (вище перший пост), отримав критику про товщину менала (треба було клепать з оцинковки 0,8 в мене 1.8 чи 2 мм), водяний замок взагалі зайвий.., і тд. Був момент даже захотів зрізати його (водний замок), але передумав.
    - при використ. водного замка треба більш-менш виставити рівень, далі після уже приготування страви, коли все ок, більш уважно оглянув кришку з жолобом, виявив, що в одному місці де тодочував кутник (він відрізняється від другого) то получилося припіднімається кришка і отримую зазор в 5мм, тому в цьому місці бульки більш інтенсивно виходят. Це приводить, що вода вибрискується, і притушує ватру, попробую підрівняти кришку (де до варити а де відрізати), або доварити трошки бортрика. Одним словом думаю, що апарат працює. Покашо для мене не відом процес роботи з м`ясом, вище описали рецепт "маринування", буду пробувати.
     
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Експрес-коптілка

    orex_, якщо Ваша коптилка з оцинковки - викиньте її, будьласка, зразу! Оцинкована бляха і їжа несумісні, це яд!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Експрес-коптілка

    - при нагоді викладіть інф.

    Добавлено через 1 минуту 44 секунды
    Мирослав, - ні, ні.., з ржавенького желіза 2 мм приблизно товщина, стінки зварені.
     
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Молодец.! Чарчину брал под рыбку?
    По лимону - лимон для мясистой рыбы - мясо в разрезе становиться смачнее. Сухую рыбу взбрызгиваю уже по готовности(то же и для филе).
    По мясу - Нужно мариновать. Ну, почти как шашлык, только маринад немного другой. Можно даже в томатной соке. Мясо порционно нарезать, нашпиговать чесноком и натереть специями, поместить в маринад. Время маринования зависит от мяса - жирную свинину и сало можно даже приварить до маринования - не будет жестким. Коптить надо от 1 часа до 2.
    По опилкам. Главное чтобы не загорелись. А дым дают одинаковый - что сухие, что свеже наструганные. Я даже перед самой ватрой брал ножик, стругал ветку яблочную после обрезки деревьев и кидал в коптилку(на моих фото там где горбуша-филе).
    Удачи в правильном деле!:-D
    ЗЫ. Почитай тут. http://ohota-ribalka.com.ua/phpBB2/viewtopic.php?f=40&t=5390
     
    4 користувачам це сподобалось.
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - супруга зара не може, самому скучно, так-шо обішло без чарчини, на вихідних прийде кум "продегустувати" (за то і цікавить рецептура по мясним стравам), то там вже побачим по обставинах beer.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою