Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділіться

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем lars_145, 6 чер 2011.

  1. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    не знаю шо там было, но когда сегодня в "Пипеццентре" брал инвертор, рядом мужик со скандалом сдавал перхворатор "Эхсперт"...
    думайте, решайте - нормальный перфоратор по такой цене?
     
  2. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділітьс

    Пару днів тому жалівся мені електрик, у подібній штуці (чи навіть теж експерт(червоного кольору)їхніми назвами незабиваю голову) під час довбання потріскала передня частина алюмінієвого корпусу, в місцях скручування болтами. Це наслідок економії при литті. Якщо вже берете таке то хоч щоб хтось мав із знайомих, щоб міг розказати як воно. Хоча помоєму і так все ясно - як попаде.
     
  3. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділ

    у нас чаще так: пока сами дерьмо на вкус не проверят - не поверят!
    как ни пытайся объяснить - полу/нонейм механоэлектрический струмен из ПэЭрЦэ - кака, всё бестолку!
     
  4. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось ю

    100%!!!
    Але завжди чомусь віриться, що я самий розумний або мені повезе. :)
    Хоча ясно що епіцентр це лохотрон, де 90% хламу по завищеній ціні.

    Тоді добре.

    На вашу думку яку суму треба мати мінімум в кишені, щоб придбати перфоратор/відбійник для домашніх цілей?

    Бачу в Мережі є купа пропозицій по перфораторах вартістю від 600 до 1000 грн (титан, енергомаш і т.п.). Вони вартують уваги?
     
  5. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хто

    лучше уж что нибудь из Интерскола или Фиолента.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось ю

    lars_145, я свій купував для об'єму роботи, з розрахунку на тиждень роботи. Якщо би здох - я би віддав по гарантії.. Але він витримав..
    (по правді, мені вже на треті день цей перфоратор був "до лямпочки" - руки опухли ним по 12 годин товкти бетон, так що я плюнув на гарантію..)
     
  7. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось ю

    Ви купили який саме перфоратор?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось ю

    та давно то було, якийсь Євротек на 2 кВТ, так на етикетці писало, зелена пластмаса корпусу.. Зараз того Євротека вже не так сильно побачиш - перейшли на іншу назву, хоча форми ті ж..
     

Поділитися цією сторінкою