Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділіться

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем lars_145, 6 чер 2011.

  1. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Всім доброго дня.
    Маю вдома виконати нескладну задачку.
    Навколо будинку залиті бетонні доріжки. Але майстри забули зробити місце під стічну дощову трубу.
    Одним словом треба мені пару метрів погризти бетону.
    Однозначно купувати Макіту і Ко я не буду, оскільки перфоратор буду використовувати 1 раз в рік.
    В Епіцентрі бачив славнозвісний перфоратор Експерт.

    Всі мені навколо кажуть, що то гівно китайське і не купуй.

    В мене дома є бензопила, автомийка, триммер - всі Експерти (і я четвертий експерт rofl ). Всім (крім мене) по 3 роки. Мийка юзається в сезон 1 раз в тиждень, триммер 1 раз в 2 тижні, пила - 3 рази в рік (і то 2 рази в рік в мене пилу просить друг).

    Тому питання адресується тим, хто реально використовував/тримав в руках цей експертівський перфоратор, а не тим хто просто чув від когось.

    Чи зможе це чудо помогти у виконанні вищезгаданого завдання?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділіться

    краще позичте у товариша, як згорить - купите тоді новий..
    Про свого китайця я писав, думаю, що вони дуже близькі родичі з вашим експертом..
    Тому промовчати мені щось не хочеться..
     
  3. JAZZZZ

    JAZZZZ Новачок

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    севастополь
    у меня триммер Эксперт -тоже в принципе для дома, хотя я им иногда зарабатываю . используется не часто .но если работает : полдня-день без перерыва. лет пять ему уже.
     
  4. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділіться

    тобто позичити у товариша?
    немає товариша з перфоратором:(.

    Добавлено через 1 минуту 46 секунд
    Я з вами згоден.
    Але в перфораторі все-таки більше механіки і причому ударної . І тут питання чи витримає той китаєць ?
     
  5. JAZZZZ

    JAZZZZ Новачок

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    севастополь
    о каком перфораторе идёт речь - горизонтальная копия макиты или боша ,или вертикальной компоновки ?. просто вертикальный более приспособлен для долбления.
    а долбить бетон горизонталкой 2.5-2.7 дж - удовольствия мало.
     
  6. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділітьс

    Вертикальна компоновка.
    А от скільки джоулів, щось не памятаю...
     
  7. JAZZZZ

    JAZZZZ Новачок

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    севастополь
    ну если вертикальный то можно брать особо незадумаваясь . китайские вертикалки-достаточно мощный и живучий инструмент. вам для дома хватит заглаза. гарантию хоть дают ?
     
  8. путо

    путо Новачок

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    8
    возьмите в прокате хороший мощный долбёжник drelвыйдет дешевле и на руки легче будет.:Hi:
     
  9. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Перфоратор Expert за 400 грн в Епіцентрі - якщо хтось юзав , поділітьс

    На рахунок гарантії, то дають.
    Але думаю при поломці пошлють в сервісний центр, де скажуть, що то негарантійний випадок.

    А взагалі мене навантажували на таке в Епіцентрі продавці.
    http://www.interskol.ua/catalog/betonoobrabotka_i_otdelka/perforatoryi/p-22600er.html
    Може і справді воно краще?
     
  10. Lentiay

    Lentiay Бригадир

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    г.Геническ
    Этот перфоратор однорежимный-т.е. чистый дюбельник,режима отбойника он не имеет.Китайцы долбят хорошо-смотрите на них.
     

Поділитися цією сторінкою