Гастабайтери

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем DYKOBRAZ, 5 чер 2011.

  1. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Гастабайтери

    Не думаю.
     
  2. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Ось воно "государстенное мнение Росии"
    http://www.rutv.ru/video.html?d=0&vid=39800

    Добавлено через 23 минуты 25 секунд
    Якщо тобі "пощастить" бути на заробітках в Росії то будуть тебе іменувати почесним словом гастарбайтер і їм до одного місця звідки ти приїхав чи з України чи з Таджикістану.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    DYKOBRAZ, читаю Ваши посты и не пойму в каком регионе Вы работали?10 лет живу и работаю в Москве и ни разу не слышал в отношении себя-гастарбайтер.Максимум-хохол.
    Не правда-разница большая.На рынке строй услуг украинцы стоят почти на одном месте с русскими и беларусами.И ценник соответственный.Если раньше нужно было делать разрешение на работу или работать не легально,то сейчас делаешь патент за 1т.р в месяц и вперёд-заключай договор с физ.лицом и не прячься по подвалам,когда ФМС приходит.
     
  4. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Ну і правильно прямо в лице ніхто не говорить, я говорю про телебачення яке і формує "общественное мнение". Якщо дивишся ТВ то почуєш. А працюю я в Москві і області.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Как говорил пр.Преображенский-не читайте до обеда советских газет.А я скажу-не смотрите "кремлёвские" кнопки.
     
    wanopresn подобається це.
  6. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Та я з тобою брате згідний, але все одно обідно, стрижуть всіх під одну гребйонку і таджиків і українців одним словом - гастарбайтери... Я тут з 1995року і як би не ми українці то тут не було б так все забудовано. Але я на даний момент виробляю візу в Польщу, подивлюся як там до нас відносяться, адже їду на легальну працю.
     
  7. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Удачи тебе!
     
  8. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Дякую, взаїмно!
     
  9. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    У меня сестра в Пскове живет, замужем за коренным псковичем, украинцем по национальности. Когда родился ребенок, то врач,(высшее образование), написала в карточке малыша: мать - русская, отец - хохол. Великорусский шовинизм в России принят на бытовом уровне. Унижают они походя, не со зла, и сами всегда готовы быть униженными, только своими, русскими. Это национальная особенность. Жалко их.
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Гастабайтери

    А як він корінний пскович і українець?
    По-моєму національність поняття свідомості і не залежить від запису у паспорті чи у метриці. Українців у Росії на два порядки більше ніж каже офіційна російська статистика, тим не менше де вони?
    По темі, цмвд взагалі гастарбайтери це майже виключно російськомовний термін, псевдоприв’язаний до німецької.
    До прикладу пошук російськомовний ресурс і україномовний в другому всього 1 згадка і то передрук російського повідомлення
     

Поділитися цією сторінкою