Ланцюгова бензопила Мотор Січ (270, 470)

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2011.

  1. ярослав 1

    ярослав 1 Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    59
    Tolyadjan, я особисто цими пилами не працював і не збираюся надалі, поkи є на світі проф. Хyckварни або (на хyдий kінець) проф. Штілі. Але в мене досить непогана майстерня по ремонтy бензопил, і знаю ці Мотор Січі яk облyплені. І ще ніхто не ckазав (ні з тих що приносили в ремонт ні взагалі) що їхня пила відробила хоча би 2 роkи в проф. режимі безпроблемно. Та що в проф. режимі: хоч би рik без того аби до неї не лізти взагалі. А на запyck і kарбюратори в них - таk взагалі всі поголовно одне і теж. Ці Мотор Січі, таk, приблизно на рівні kитайсьkих Зенітів, Байkалів, Бригадирів. І не більше. В мене жива праkтиkа і статистиkа, без жодних симпатій.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2015
  2. Tolyadjan

    Tolyadjan Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Могилів-Подільський
    Це практично не можливо, бо як такої гільзи там нема. Цилінр розточується до розміру і напиляється(таке враження наче фарбою) якимось сплавом, дуже крихким бо відколюеться на раз(хотів спробувати вирівняти наплав напилкомдля цепа, не бере). Циліндр виробництва МоторСіч був не обробленим після напилення, а циліндр виробника Атлант був чи то розточенй чи шліфований.
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго.
    - завтра подивлюся на циліндр..., цікаво чому тоді є 2 ремонтні порші, якщо не можно розточити нанесто хон....
    --- добавлено: 15 гру 2015 у 23:07 ---
    -це де в циліндрі ? , можна фото ?
     
    Останнє редагування модератором: 23 гру 2015
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго колеги :Hi:.
    Розглядав я свій резервний циліндрик ... хз , дійсно по ходу напил, ніби похоже гільзу (є канавка на виході з циліндра. ) Але якшо обдивитися в середині де вікна нічого не знайшов ш-б було похоже на гільзу. При наявності нормального токаря думаю можна було-б це видалити і вставити гільзу.
     

    Вкладення:

    Tolyadjan подобається це.
  5. Tolyadjan

    Tolyadjan Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Могилів-Подільський
    Я згоден на всі 100.
    Але чи не буде перегріву(двигун високооборотний), між запресованою гільзою і алюмінієвою сорочкою будуть мікро зазори(хіба заповнити їх термопастою), заводське напилення не має цієї проблеми.
     
  6. Tolyadjan

    Tolyadjan Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Могилів-Подільський
    А щодо цього:
    хочу сказати, що це і є основні поблеми(блок запалювання і карбюратор) які завод "подарував"Crazy від себє (да ще привід маслонасоса "нового зразка"). А так вся пилка майже копія Штіля 440.

    Доречі може хто знає які блоки запалювання підходять, окрім рідного та Атлантівського (останнім я зараз і користуюсь, поки все добре).
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:
    - навряд., пума моторів їздить з "гільзами", без термопасти . Проблма з токарями , ... по крайній мірі в мене. Дав одному креслення (шківи ,заглушки ) з пів року чикав .. то все нема коли нема , коли .. приди забери креслення .. так все і замерзло. А другий то такі ціни лупит ніби з золотом робит
     
    Tolyadjan подобається це.
  8. diversant007

    diversant007 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    добрый день мастерам, кто подскажет в чем причина бензопила МС 270 отработал нормально свалил несколько акций и порезал на чурки заглушил, а через неделю не смог завести пила фактически новая
     
  9. ярослав 1

    ярослав 1 Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    59
    Тyт главное найти причинy этого явления, а это не сложно. В вашем слyчае, в частности. Сkорее всего это стандартный слyчай, посkольky этот металлолом (простите, y меня есть основания таk о них отзываться) в большинстве слyчаев не хочет запyсkаться kak дрyгие нормальные пилы и надо бензина лить в глyшитель или под свечy. Или (что менее вероятно, но все же может быть) kранты поршневой (kakим то деталям цпг). То что пила мало отработала - для этого значения не имеет. Поршневyю можно yбить пятью резами, независимо от пробега пилы. Определить просто - бензина или очистителя kарбюратора под свечy и запyckать. Нy и еще исkрy проверить. Да, не завидyю я Вам с этой марkой пил.
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:
    @diversant007, - попробуйте зняти кришку на воздушному фільтрові, сам фільтр. Далі подивіться на скілки закриває дифузор заслонка коли її ричагом закриваєте, фото та опис в студію , можливо тяга випала. Попробуйте викрутити свічу (фото в студію електродика ) провірте чи є іксра, в свічний отвір влийте приблизно 1 - 1,5кубіка бензина (з бака) далі свічу на місце , тримати повний газ, декілька раз кікнути повинна запуститися.
    - може бути в неопитного оператора така помилка при якій ні металолом ні вилизаний та дуже умитий якістью працювати не буде .
     
    Tolyadjan подобається це.

Поділитися цією сторінкою