Пенополистиролбетон для стяжки

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем wrathchildtoo, 13 тра 2011.

  1. BES

    BES Майстер

    Повідомлення:
    420
    Симпатії:
    54
    Re: Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    В магазине, свободно.
    Цену не помню, я больше по перлиту ;-)
    В любом случае в каждом городе есть производитель пенополистирольных плит, купить шарики без проблем - это полуфабрикат. Шарики засыпают в форму и второй раз вспучивают паром.

    Добавлено через 3 минуты 28 секунд
    Проще залить перлитом. Есть готовые перлитовые смеси для пола. Смешать самому полистиролбетон сложно, на жидкой смеси шарики просто всплывут.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    я на початку порівнював ціну просто шариків і пінополістирольної плити, шарики виходять дорожче. В далекому 2008 році я ділився ідеєю шарикового бетону для відкосів. Тепер таким розчином (цемент+клей для полістиролу+ шарики) я вирівняв плиту перекриття горища. Потім на таку стяжку плівку і листовий пінопласт. Зверху ще планую ПЦС, але поки нема часу для роботи..
     
    1 людині також подобається це.
  3. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    я молов спочатку всякі пінопластові обрізки, які залишились від утеплення прибудови. Потім, діставши "смак" до такої штукатурки, в хід пішли цілі листи, їзда по гуртівнях і викуповування всяких некондиційних листів. Ледве не організував збір по магазинах пінопластової упаковки.. :)
    Штукатурка - це не рідкий розчин, це пластична маса, яка тримається купи при черпанні її кельнею. Там нічого не плаває. Детально пару раз описано в темі про відкоси.
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=157&highlight=відкоси+шарики&page=2
     
    1 людині також подобається це.
  5. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    Voyutichi, Прочитав тему про відкоси. Дуже цікаво.В процесі виникли деякі питання:
    1 Чим перемелювали пінопласт?
    2 Як в процесі експлуатації ведуть себе такі відкоси?
    3.По горищі : чи справді стяжка виконана з такого матеріалу така слабенька ?Думаю Ви вже її перевірили на твердість:vo:
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    1. Якщо відверто - млинок для стружки кормових буряків для худоби.. :). Щось плдібне до терки для моркви, тільки з більшими дірками. Батько виготовив для господарки, а я знайшов ще одне застосування цьому млинку. Діаметр дірки терки - 10 мм.
    2. Відкоси ведуть себе ідеально як тільки можна сказати так. Тобто ніяких тріщин, сухо і тепло( на дотик). Я ще і за радіаторами системи опалення ніші (є таке лихо) проштукатурив товщиною 1,5-2 см. Все тримається, нічого не відпало.
    3. Щодо твердості - все залежить, скільки піску з цементом добавите до шариків з клеєм. Я давав мінімум, за інтуїцією. Вийшло досить нормально, я ходив по цій стяжці, просадка під ногою (вся вага тіла на вазі - 100 кг)- просідав шар у 5см на міліметрів 5.. При переміщенні ноги поверхня поверталася у попереднє положення і шарики не розліталися від такої деформації.
    Були такі розчини, що не було найменшого сліду від наступання ступнею.
    Можете замісити літрів 5 такого розчину, записати пропорції для декількох варіантів і потім оцінити міцність кубиків з такого "пінобетону". Я вже оцінюю пропорції від зовнішнього вигляду мокрого перемішаного розчину. Досвід, що тут скажеш.. :)
     
    1 людині також подобається це.
  7. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    А вони, гади, на мішках пишуть - кульки, вода, цемент...
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Пенополистиролбетон для стяжки

    сам цемент до полістиролу не пристає, необхідно спочатку замішувати шарики на клеї для пінополістерольних плит, а вже потім додавати пісок і цемент.
    У клеї є якась хімія, яка досить сильно смердить, я відчув це при роботі з клеєм у закритому приміщенні, потім висмерджується. Але саме ця хімія добре чіпляється полістиролу.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою