Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Muton, 11 тра 2011.

  1. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    А я мрію про такого проксонського агрегата:)
    [​IMG]
     
  2. Якуб Стремінський

    Якуб Стремінський Новачок

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Lw?w, Galicja
    На мою думку це забавка.
    Та й за такі гроші можна щось практичніше взяти.
    ЦМВД.
     
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    В мене в дитинстві був токарний станок зроблений з двигуна з Риги, довжину до півтора метра точив, правда бовтало по центру дуже, обережно потрібно було точити.
    А короткі - в самий раз.
    Проксонівський це хіба шахи точити.
     
  4. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Відповідь: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    Анатолич, я для мелочи хочу зробити, вот відкрив тему.
     
  5. woodlover

    woodlover Підмайстер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    Промучившись з китайською бормашинкою вирішив брати щось варте уваги(proxxon vs dremel) крапку у виборі поставило відео youtube.com/watch?v=1JyTf1tJXXo, на котрому показали що клас точності у проксона на дві голови вище.

    От і взяв 240 у хлопців на Південному, ще прикупив мініпальника. Якість і одного і другого перевершила сподівання. У 240 тяга із самого низу тракторна, тиша при роботі навіть при максимальних обертах можу спокійно кіно слухати, витратні досить дорогі але після китайського скажу що вони вартують тих грошей, весь асортимент можна спокійно купити там же на Південному.

    Пальник теж сподобався чітко зібраний мінімум кніпок у порівнянні із дремелевсиким. Отже dremel 400(постійна тяга, важкий, шумний, громіздкий, з дюралевими цангами) за мінімум 1200 грн чи proxxon 240(постійна тяга, тихий, легкий і невеликий разом із патроном під усі розхідні усіх виробників) за 700 вибір пав на proxxon. Працювати ним зручно бо нема вібрацій від мотора.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  6. woodlover

    woodlover Підмайстер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    От знайшов відгук про ваш інструмент
    forum.woodtools.ru/index.php?topic=1478.0
    :Hi:
     
  7. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    woodlover,
    По одному отзыву и одному инструменту (в данном случае - электростамеске) трудно судить обо всей марке...
    ... Но за результат - спасибо! :Hi:
     
  8. woodlover

    woodlover Підмайстер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Инструмент Proxxon: что вы про него скажете?

    Дозволю собі поділитися своїм висновком: Proxxon :vo: - надійний і потужний інструмент для точної роботи, витратні дорогі але вартують тих грошей
     
  9. festulest

    festulest Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    6
    Доброго вечора. Шукаю для себе гнучкий вал. Аналога за ціною і надійностю не знайшов, тому замовляв поштою вал Проксон. Для мене пріоритет - вал з цанговим зажимом, оскільки краща центровка і міцніший зажим. Перевіряв посилку і виявив: 1-хвостовик(3мм) обертався з биттям десь 0,75мм. Звичайно, запресувати круглу оправку на тросі ще й рівно то не легко. Тому матимемо серйозне дрижання троса в точці Д (є підтвердження, що після деякого часу відбудеться обрізання/прокручування троса). Вердикт - відмова від посилки, придбання такого товару лише при огляді. Йду в магазин і мені пропонують вали з патроном(E) і цанг. зажимом(B). Картина аналогічна - консультант зажимає в патрон (E) 3 мм фрезу і вона б"є (не мало). Потім те саме робить з цангою. Биття менше але недопустиме. Пропонують поміняти цангу з іншого комплекту - вже краще. Але мене не влаштовує, бо таких речей при такій вартості борфрез не повинно бути. Консультант змінив позицію "втульника" і вибачився. Я даю коментар лише по двом позиціям валів 110/BF і 110/Р,тобто по трьох одиницях товару: решти асортименту це не стосується. Прошу в форумчан поради, як придбати справний вал або його аналог. Вимоги - ручка товщ. до 25
    мм, RPM- 15000-25000. Хвостовик 3-8мм. Дякую.
     

    Вкладення:

    • proxx.jpg
      proxx.jpg
      Розмір файлу:
      146,1 КБ
      Переглядів:
      8
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2017

Поділитися цією сторінкою