Порадьте мотокосу

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Gorobez, 2 тра 2011.

  1. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Порадьте мотокосу

    Vudracom,В швагра спарта 25 1,1 к.с.В вашій 1,8
     
  2. otaman

    otaman Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    24
    Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Інформація дійсно корисна , але визначитись з моделлю мотокоси важко . "Бренди" надійні , якісні та дорогі (висока вартість запчастин , деколи до 80 % вартості самої мотокоси) , Китай недорогий , вартість запчастин помірна , але не надійні , тривалість життя мотокоси від 1 до 3 сезонів (як повезе) , а деж золота середина , і де її знайти ....
     
  3. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    otaman, купляв за 3150 в Києві + масло в подарунок, кінець 2010 р. Зараз по прайсах в інтернет - магазинах до 3400. доречі ось ссилка, може буде вам корисною:
    http://electromotor.com.ua/katalog-tovarov/stati/311-oleo-mac-sparta-38
    http://vcene.ua/oleo-mac-sparta-38-...m_medium=cpc&gclid=CIex0cDJjq4CFQlpfAodlRmJhw

    Добавлено через 3 минуты 4 секунды
    Все вірно!! по потужності майже дотягує до кущорізів... ;" не радив би - потужність велика розхід бензини збільшується, а що косити..?
     
    1 людині також подобається це.
  4. 1958

    1958 Прораб

    Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    373
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Если для заготовки сена то само то, а 25 сдыхает при конце маха. Ей газоны только стричь и бензин экономить.
    Як повезе от вас зависит, движки то вполне работоспособны, но надо приложить силы чтоб довести все механизмы до нормального состояния. Люди даже в наймы с ними ходят. Если есть сомнения то почитайте тему с коментами реальных пользователей китайской техникиhttp://www.mastercity.ru/showthread.php?t=117882 Если далеки от техники то лучше не связываться.
     
  5. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Косити планую картоплиння,траву на подвір'ї.А 1,8 думаю буде якраз,бо 1,1 трохи замало
     
  6. otaman

    otaman Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    24
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Так звісно , багато залежить від користувача , як він буде доглядати за інструментом , як він ним працює , є невелике але , якість мотокос ...
    Питав у кума, в нього Урал , після другого сезону , без заливки бензину під свічку , заводитись не хоче ...
     
  7. 1958

    1958 Прораб

    Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    373
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Яж вам и говорю, что с техникой дружить надо даже и с брэндовой иначе с сервиса вылазить не будите.Лично моё мнение - любой пацан ковыряющийся в двигатале мопеда может помочь вашему куму. Может карбюратор откручен, может подсос воздуха где то. Може кум на другий рiк забув ще паливо потрiбно праймерам пiдсасувати. Шуткую. Но причина всётаки есть и она наверняка копеечная.
     
  8. otaman

    otaman Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    24
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    У кума є автомобіль , з бензотехнікою він знайомий , але я не про те , раз Ви вважаєте , що мотокоси китайки варті уваги , то Вашу думку я врахую при виборі мотокоси .
     
  9. 1958

    1958 Прораб

    Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    373
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Порадьте мотокосу

    Дякую, але вiдповiдальнiсть на себе брати не хочу. Люди роблять i я роблю, були поломки но швидко решаемi. Я iх на мастерсити викладував. Бажаю вдачi у выборi.
     
  10. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Любая мотокоса , что б служить долго и в радость, должна пройти обкатку ..это надо отработать около 5ти литров бензина на половине мощности косы. А так же, очень важно, надо не лениться периодически чистить воздушный фильтр
     

Поділитися цією сторінкою