Яку стрічкову пилу вибрати - Jet та Metabo?

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем mijki, 25 кві 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
  2. kytsuk_ua

    kytsuk_ua Прораб

    Повідомлення:
    312
    Симпатії:
    311
    Адреса:
    Львів
    А я все таки вибрав макіту
     
    bogdansv подобається це.
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я так розумію макіта строго контролює роздрібну ціну на свій товар, дивіться щоб Ваш продавeць по шапці нe отримав з “оборот”.
    Я , до рeчі, також задумуюсь про лєнточну, маю вжe багато інстумeнту Макіта, майжe всe купував б/у, якість на висоті
     
  4. kytsuk_ua

    kytsuk_ua Прораб

    Повідомлення:
    312
    Симпатії:
    311
    Адреса:
    Львів
    В тому то і плюс мого продавця. Він часто купляє акційні товари і потім має зазор для продажу. Буваю у нього на складі - товару там точно не мало. Як він з Макітою розбереться - думаю це його проблеми але гарантія завжди офіційна. Також купив би б\у річ але пили не було ніде. Недуже то часто їх хочуть продавати
     
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    то я не закликаю купувати б/у, просто до слова, якісний інструмент , це хотів сказати.
    І так оце проглянув інет магазини то наче є пропозиціі біля 14000, ось ще пошерстю у себе по місту, є тут пара людей які мені не відмовлять, може вижму ціну з дуже мінімальною націнкою.
    Я просто коли рейсмус купував, пошерстив оголошення, було декілька нових на руках, ціна значно нижче ніж в магазині, з одним з них домовився та й купив, а от лєнточну пилку за ціну нижче ринкової ще не знайшов, але час ще є.
     
  6. kytsuk_ua

    kytsuk_ua Прораб

    Повідомлення:
    312
    Симпатії:
    311
    Адреса:
    Львів
    за 14000 продає мотоблокбіз - але там гарантія від магазину а не від макіти - бо товар з польщі або котрабандний. Тому Макіта занесла їх в чорний список дилерів. Ну для мене важливіше мати 3 роки офіційної гарантій , бо магазин сьогодні є а завтра нема. + до 14 тисяч добігає ще + пересилка та повернення коштів. відправляти 14000 на карточку привтбанку не бачачи товару якось не пособі
     
    bogdansv подобається це.
  7. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Вітаю з придбанням верстата :vo: нехай приносить задоволення в роботі та справно служить .
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Якось за всим іншим і забув привітати з покупкою, винeн, виправляюсь.

    Вітаю з покупкою , бажаю довгих років насолоди користуванням і творчого натхнeння!!!


    В мeнe до Вас запитання є , якщо нe проти в приватних повідомлeннях напишу. ?
     
  9. kytsuk_ua

    kytsuk_ua Прораб

    Повідомлення:
    312
    Симпатії:
    311
    Адреса:
    Львів
    Звичайно що ні. І дякую за привітання
     
  10. СтанислаВЛепитов

    СтанислаВЛепитов Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Харьков
    Я стрічкову пилку брав 8 місяців тому, купив біметалічну пилу. Хотів теж спочатку Макиту брати, у мене до цього була саме Макіта. Але після ряла консультацій з іншими майстрами взяв виробника ДакінФлатхерс. Це англійська фірма. Дуже хороший інструмент вони роблять, розведення зубів не гірше (а швидше за все краще), ніж у Макіта.
     
    Останнє редагування модератором: 11 жов 2016

Поділитися цією сторінкою