Сонячний колектор і електробойлер - як об'єднати?

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Yelik, 22 кві 2011.

  1. revun

    revun Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    тернополь
    В мене автомобільний антифриз залито, на зиму не зливаю.
     
  2. revun

    revun Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    тернополь
    До речі свіже фото на сьогоднішню погоду, нагрівач ще не в ящику.
    DSC_0004.jpg
     
    EDUHA, Voyutichi та Andrii_M подобається це.
  3. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Это не удивительно, так как Вы альтернативно греете отопительный прибор, я же имел в виду подогрев ГВС

    Добавлено через 1 минуту 9 секунд
    Тоесть , это в жару или в пасмурную погоду?
     
  4. revun

    revun Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    тернополь
    в сонячний день в полудень, у мене ж не вакуумні трубки, але цього достатньо щоб підтримувати в ванній кімнаті мікроклімат і сухі полотенця. Антифриз в полотенцесушці, бойлером ще займусь, він підключений до електрики і послідовно включений з газовим котлом Ferolli.
     
  5. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Всё понял ..спасибо!
     
  6. ok720

    ok720 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Близнюки
    Доброго вечора всім Кулибінам! Шановний автору прочитав Вашу тему, я теж хочу собі зробити щось подібне. Але тільки підігрів води в зимку, адже я вже придбав собі термосифонний коллектор. Хочу поділитися першими враженнями: бак накопичувач в коллекторі здається на 170 літрів, 20 вакуумних трубок, при спекотній погоді в літку температура води в коллекторі 95С, можна сказать кипить, до ранку температура води падає градусів на 15. Багато накипу, навіть на стінках вакуумних трубок а також на поплавку датчика температури та рівня води, в одній з вакуумних трубок лежить магнієвий анод (згідно інструкціі), трбе весною покласти прямо в бак. Електричним теном не користувався але він всеодно підгнив і його покрутило. Вода підключеня металопластиковою трубою на 16, не знаю в дюймах. Труба гарячоі води а саме кут на 90С під кінець літа став частенько забоватися накипом, ця проблема легко вирішується. Вода в центарльній системі у нашому селищі дуже віддає залізом тобто тільки для технічних потреб та має великий відсоток домішків глини, писля двох фільтрів грубоі очистки всеодно осідає в баку ТА НЕ ПАХНЕ ЗАЛІЗОМ аж приємно вмиватися. Ятак думаю що під дією сонца вода дезинфікується. Але є ще один великий мінус, сонячний коллектор коштував мені сумми достатньоі користуванням електричним бойлером круглий рік на протязі 10 РОКІВ. На даний момент хочу придбати собі накопичувальний бак з 1 теплообмінником та підключити його до котла водяного опалення. Якщо в кого є запитання що до експлуатаціі сонячного колектора взалюбки відповім.
     

Поділитися цією сторінкою