Акції і цікаві пропозиції

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем el_Spark, 22 кві 2011.

  1. remauto

    remauto Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Акції і цікаві пропозиції

    Багаторічний досвід роботи, налагоджені партнерські відносини дозволяють нам професійно, в стислі терміни реагувати на потреби та вимоги наших клієнтів. Спеціалісти, які пройшли підготовку в Німеччині, та сучасний сервісний центр дозволяють обслуговувати електроінструменти в найкоротші терміни. На весь електроінструмент діє 3 річна гарантія від виробника. В питаннях гарантійних випадків ми завжди стаємо на сторону наших клієнтів — так як вважаємо, що люди, які інвестують гроші в дорогий електроінструмент — повинні отримувати максимально якісний сервіс .

    Добавлено через 2 минуты 12 секунд
    Філософія компанії «Ремавто» полягає в тому, щоб правильно підібрати Замовнику інструмент для виконання поставлених завдань та враховуючи вимоги, які до нього поставлені. Ми цінуємо свою репутацію, тому вважаємо, що краще відмовитись від угоди, якщо не можемо виконати вимоги Клієнта на всі 100%. Директор нашого підприємства п. Олег Мамров проходив навчання та особисто відвідував всі виробничі площі вище згаданих фірм в Німеччині : місто Neubulach —де виробляється DUSS, місто Asperg — де виробляється BAIER, місто Schw?bisch Gm?nd-Bargau — де виробляється FEIN . Наша вузька спеціалізація, а саме професійний електроінструмент виготовлений в Німеччині, дозволяють нам з впевненістю говорити, — ми знаємось на тому, що пропонуємо!

    Добавлено через 7 минут 3 секунды
    Будівельний підрозділ нашого підприємства виконує спеціальні роботи по свердлінню технологічних отворів, прорізання штроб, віконних та дверних пройомів методом діамантового свердління та різання в таких будівельних матеріалах як: армований бетон, бетон, цегляна кладка, моноліт, природний і штучний камінь. Використовуючи електроінструмент вищезгаданих фірм, маючи багаторічний досвід роботи в цій галузі ми не з теорії , а саме з практики знаємо, чого цей інструмент вартує.
     
  2. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
  3. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Ну так есть же раздел ниже = куплю продам = оборудование и инструмент .
    Почему бы Вам не создать там тему .
    А тут типа акции - от вас я никакой акции пока не слышал .
    Парень от фиолента там создал тему = уже кое что продал .
    Хотя в успех фейна в Украине я не верю .
    Не тот порядок цен ...
    Но если вы бросите в личку ваш прайс = с удовольствием изучу .
    Как говорится = а вдруг )))
    От например красавец = http://www.fein.de/mediando_live/med...55_rgb_ofc.jpg
    моя ты лапочка :glam::glam::glam:
    но на российском сайте он стоит 750 баксов = только если я им буду вскрывать сейфы ...
     
  4. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    А я глянув на цей борхамер і подумав що в ціні не там крапку поставили .:-D
    Він такий примітивний !
    Скиньте пане remauto ціну відбійника ,з силаю 12Дж і більше .
     
  5. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
  6. remauto

    remauto Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Акції і цікаві пропозиції

    Портвейн, інструмент купується не для краси,а для ефективної, безперебійної роботи. А інструмент цього виробника перевірений часом,уже 6 років він працює в нас (в прокаті) і ніяких серйозних поломок не було,і гроші,потрачені на інструмент уже через 4 міс.повернулися власнику,після чого отримує чистий дохід. Ось так . А на рахунок того,що не в той розділ написали,вибачте будь-ласка,думали що це відноситься до цікавих пропозицій.Зрештою на кожен товар є всій покупець drel

    Добавлено через 2 часа 24 минуты 13 секунд
    Slava_ua, в наявності є - FEIN Multi Master -Start,FEIN Multi Master -Selekt, FEIN Multi Master -Top, FEIN Multi Master -Top Extra. Якщо це мало про що Вам говорить,дайте електронку чи скайп, скинем фото з докладнішою інформацією.
     
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Які гучні слова !
    PK 75 - ідеальне співвідношення ваги і продуктивності - максимальний ККД

    Споживча потужність
    1050 Вт
    Продуктивність довбання*
    пікою в В45 около 260 кг/ч
    Енергія одиничного удару 5-9,5Дж
    Число ударів 1500-2900 удар./мин
    Вага машини
    5,6 кг
    Посадка хвостовика 16 мм

    Ось тобі співідношення з Макітою зрівняй !

    Молоток отбойный Makita HM 0860 C

    *
    Потребляемая мощность 1100 Вт
    *
    Число ударов в минуту 1100-2650 уд/мин
    *
    Энергия удара 1,8-12 Дж
    *
    Патрон SDS-Max
    *
    Габаритная длина 454 мм
    *
    Сетевой шнур 4 м
    *
    Вес 4,7 кг
     
  8. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Почитал тут немного по интеренету шо такое Дусс = в принципе у меня к вам вопросов нет . Промышленным производством я не занимаюсь , а если бы и занимался то обратился к вашему конкуренту Хилти .
    По фейну я так понял российский прайс за шурик 750 баксов это нормально .
    К фейну тоже у меня вопросов нет .
    Акции это когда вещь продается несколько дешевле ( в вашем случае в разы )
    как Хилте Те1 за 998 гривень .
    Ищу перфоратор типа макиты 2470т = цена вашего самого маленького просто улетная .
    А я на Хилти на российских форумах наезжал .
    Оказывается есть случаи и гораздо более запущенные .
    Наверно нужно создать тему антиакции = или купи у нас дороже всех и радуйся .
    Веть на каждый товар есть покупатель .
     
    1 людині також подобається це.
  9. remauto

    remauto Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Відповідь: Акції і цікаві пропозиції

    При великих об"ємах робіт, відбійного молотка Makita на довго не вистачить.Не хочу ображати українського виробника,але так як німці ніхто не робить.Хто має хоч якісь речі виготовлені в Німеччині,той прекрасно нас зрозуміє.А щодо людей які хочуть якісне і дешеве треба пам"ятати: "в нашому житті тільки сир в мишеловці -безплатно" і "скупий платить двічі"
     
  10. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Акції і цікаві пропозиції

    пахне "KRESS"ом, або крес пахне "дуссом"
    [​IMG]
    320 євро - за 2,7кг 2,2 Дж це цікава пропозиція? В яких відомих проектах використовується цей інструмент? Наприклад хілті веде таку статистику. Як з цим у Вас?

    Добавлено через 11 минут 0 секунд
    Тут варто додати: Немає нічого вічного, з Німеччини культ робити також не потрібно.Так само не варто дерти за напис "Made in Germany" ціну вдвоє вищу ніж за німців, але під іншим брендом. Розумію - Німеччина це якість. Якщо ви дилер німецького дусс, і ваш директор був в Німеччині, то він повинен добре знати хто перший серед інструменту за обсягами продажу в Німеччині: це макіта. Європа так само рахує гроші, як і ми з вами. І німця нагрузити тим ,що це дойчланд і ти плати за нього більше, не вийде. Він купить макіту, зробить роботу занесе її на сервіс, там проведуть ТО, а на гроші що залишились набір толкового приладдя.

    Добавлено через 15 минут 9 секунд
    Тут взагалі адміни чи модери є??? Хто пустив в тему цього торгаша, який в надії щось продати, парить нам інструмент по захмарним цінам? В "куплю-продам" його, і то НЕГАЙНО!!!
     
    4 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою