Скільки коштує зробити дах?

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем BVM, 14 кві 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    ти мене випередив.:-D
     
  2. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Це мабуть болюча тема для працівників, "які кришують".

    Ізначально я хотів просто дізнатися, скільки коштує зробити стропильну конструкцію для двохскатного даху на 250 кв.м.
    Мене обізвали жлобом, людиною, яка рахує чужі гроші, сказали, що не дай Бог з таким звязуватися.
    Мабуть зараз сутужно стало людям і вони такі нервові.
    Але до всього потрібно відноситися "С ЛЁГКОСТЬЮ".)))))))))))))))
     
  3. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Вот и начните со своей крыши:-D
     
  4. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    bvm Чего хочешь? Если знаешь анекдот о рыбку съесть и на х.й . сесть ?!!! так это пожалуста!!! БОЛЬШЕ ВЫ под этим именим ни одного совета , ни одной консультации!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НАРОД присоидиняйся Этот человек не понимает что есть ещё и другие люди (пускай меньше заработка или по его мнению меньшего сословия , НО С со своим мнением!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И НЕ Тебе решать сколько я хочу заработать за тот или иной проэкт!!! Ты либо согласен и платишь или ищи что ВАМ ПО ДУШЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! С Ув. New live!
     
  5. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Дуже грубо.
    А ви або згідні за такі гроші, або лапу с..ть.
    І ще одне, чому всіх закликати до того, щоб не давати якихось порад. Це вже підло.

    П.С. Свою думку ніколи, нікому не навязую. У кожного є своя голова на вязах.

    Модератори закривайте тему, а то покусають!!!!!!!!!!!!!!
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    Дуже оригінально
    Шановні, ви не малі діти, варто було б стримуватись.
    Кроквяну систему важко оцінити, оскільки це не готовий продукт (дах). По-перше потрібно знайти бажаючих її зробити, однозначно ціна лише за цю роботу буде вища аніж вона буде у комплексі. Все-одно що у шинку попросити повара підготувати інгрідієнти для борщу, а зварити самому. Крім того потрібно уточнити конкретніше що мається на увазі під "двоскатним" бо можуть бути вікна, комини або що - може різнитись і ціна.
    New live я ціную працю, і не лише свою. А ще я вмію рахувати. І у кожного є право вибору. Мені на 160 квадратах дилер рууккі зробив скидку 20% від роздрібу. Чому я маю комусь її подарувати? У нас до речі тут є десь тема про скидку - кому вона належить. Перефразовуючи відомий вираз можна сказати що вона "належить тому кому вона належить". Якщо майстри за рахунок об’єму мають скидку і можуть нею вміло скористатись - то чому б ні, але якщо клієнт сам може узяти собі скидку то чого ви вважаєте що він не має на це права. Можу розказати як працює ромстал із клієнтами, хто не в курсі - буде здивований :)
     
  7. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    Ув. BVM!Зубки чай не из железа!? Говорю прямым текстом Ты магазине за хлеб тоже просишь пояснить цену??? Или просто покупаешь?!!!Что же ТЫ Су...КИН сын хочешь нас людей сословия стройки да палец свой помеж ягодиц нашиг!!!? Грубо, согласен, но ВЫ думайте о чём в эфире глаголите!!!!!!!!!!

    Добавлено через 7 минут 24 секунды
    Питон! С Вами согласен! Но BVM ДОСТАЛ своим не уважением к другим людям!!! раз дали понять не понял! два сказали опять не понял ЕМУ ,что 15 лет? Уважай других ЛЮДЕЙ! Так BVM хочет тебя лишить не только твоей скидки как дилера,но и подвинуть тебя и твоих людей подвинуться в цене за работу и + ещё скинь ему ведь он бог он даёт 250м2 работы!
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    Ну вам також не 15 років :down:

    Пішов за попкорном [​IMG]
     
  9. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    Жаль нет видеочата! Уж там бы поговорили бы глаза в глаза!!!!!!!!!!!!
     
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    New live, я попрошу Вас соблюдать рамки приличия. Форум - не место для оскорблений и нецезурщины.

    BVM, тоже остыньте, пожалуйста!
     
    1 людині також подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою