Скільки коштує зробити дах?

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем BVM, 14 кві 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Во первых цена зависит от сложности крыши. материала которым кроется, от уклона крыши, и много другого)))

    Добавлено через 1 минуту 5 секунд
    ну почему за квадрат бкрут как стоимость того же квадрата...
    например за шифер так берут))
     
  2. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Але ж це не розумно, одна шиферина прибивається на шість цвяхів, або на вісім і за це потрібно платити 56 грн. ахінея.

    Листок металочерепиці довжина , наприклад 4 метра і вона ціла не різана, то за ню віддаєш так само (за роботу) як і за виріб.

    Далі, ціна рулона шпалер 180 грн., то й ціна їх поклейки така сама - це все туфта і не правильно.
     
  3. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    Вы когда на крышу дома последний раз лазили?? А?? Вы Сапер/Шахтер/Летчик ?? что то знаете о рисках??

    Ваша ирония мне ясна. И даже больше скажу, с вашей позиции и буттерброд - это дорого. Вы же эти деньги зарабатываете. Не то, что кровельщики: бабки лопатами гребут, банкиры отдыхают hello

    Вы адекватный?? Если да, то откуда черпаете подобную чушь:
    Откуда Вы берете эти сроки?? Или вы только свои посты читаете??
    Ваша крыша нормально делается месяц!! и это при хороших раскладах погоды и прочего. А так все полтора месяца!!!!!!!!!!!!!!!!
    А теперь вчитайтесь в эти цифры и проведите еще один, заключительный расчет. И поймите: 30000/1,5=20000грн/мес / 4человека=5000 грн!!!!!!!

    Добавлено через 5 минут 55 секунд
    Я вам так скажу: цена на бензин тоже не адекватна. Заправляетесь, ниче ведь?? Потому, что сами не могЁте.
    И с кровлей тоже самое. Не можете - платите. 5000грн/специалиста цена адекватна за сохранение здоровья. Хотя Вам лучше подешевле drel:rubanok::-D:-D:-D
    Можете пожаловаться
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    BVM, ви неправильно рахуєте - гроші беруться не за 6 цвяхів у шиферину, а за дах, тобто комплекс. Тут ще впливає регіон. Наприклад скільки ви заробляєте і за скільки б ви згодилися працювати. Наприклад середня зарплата у регіоні 3-4 тис грн/міс. 4 чоловіки можуть зробити один об’єкт під ключ наприклад за місяць, тобто 4*4тис=16 тис. Додайте сюди податки, доплату за кваліфікацію, сезонність і т.д. і ви вийдете на потрібну цифру. Але ж є регіони де середня з/п 2 тис або 7 тис - від цього скоригується загальна вартість. Крім того вказані суми орієнтовні, і є різниця що робити 100м2 даху що 220 - торгуйтесь. Якщо маєте сумніви по цінам матеріалів - купуйте самі, залишите у себе зароблену знижку і будете впевнені у якості матеріалів
    *Alexey* не нервуйтеся, поважайте замовника, можливо це ваш майбутній клієнт :) Приведіть зрозумілий замовнику розрахунок і питання відпадуть
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    Хто скаже ціну на деревину в східних регіонах і Києві?
    Для порівняння.
     
  6. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    Киев: от натыренного по 800-900, до сухого (22%) за 1800-2000 грн
    Средняя на адекватный свежий пил 1250-1300 с доставкой по области
     
    1 людині також подобається це.
  7. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    Ребята!!! Этот BVM жаден до безобразия!!! ОН не понимает что мы то же люди, что рискуем и у нас тоже семьи, и считает себя пупом земли. Он видетели заработал, трудился а мы так вышли хлебушка купить к нему на крышу!!!Пусть сам всё попробоет сделать!!! Тогда и поймёт Что 1000 грн в день ещё и мало будет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Добавлено через 45 секунд
    Я извеняюсь!!! НО Уважаемый BVM Вы хотите рыбку съесть и на троне по быть?!!!?
    Или всё таки крышу на свой дом справить??? Есть цена , и есть 2 дурака на базаре один продаёт другой покупает!!!!! Не нравится ищи лучше!Но не надо считать чужие деньги! Ни кто же не считает твои кровные!!! Не согласен делай сам! Там и узнаешь как быть кровельщиком и почему такая цена!!!!
     
  8. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    Не приведи господь. O=-
     
    1 людині також подобається це.
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    New live, ви також не нервуйтесь, клієнти є різні, а вам з ними не жити, але у них є гроші і вони можуть дати вам роботу, ваша справа щоб клієнт вибрав вас і заплатив саме вам, але для того потрібно всього лиш пояснити за що має бути заплачено, і чим зрозуміліше і переконливіше ви поясните тим більша вірогідність знайти спільну мову. Якщо ви не хочете напрягтися і пояснити то мабуть у вас забагато клієнтів :)
     
  10. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: Відповідь: Скільки коштує зробити дах?

    Оце Ви так якісно кришуєте. ))))

    Просто коли людина починає рахувати, Вам перестає це подобатися.

    Добавлено через 1 минуту 25 секунд
    Не грубіть, я просто не хочу, щоб мене тупо розвели на гроші, вони мені також на голову не падають і я хочу, щоб була адекватна ціна.

    Добавлено через 2 минуты 15 секунд

    І це є істина.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою