Cаморобна однофазна циркулярка - можливості

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем mijki, 9 кві 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    звичайно про циркулярку :-D http://youtu.be/V5bYDhZBFLA beer


    пс - хоча, для любительського використання думаю й дешевої циркулярки вистачить ...
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    Сьогодні працював на цій ассинхронній циркулярці - вже встиг успішно спалити , одне з двох - або мотор , або проводку ...hello:-D ... або й те і інше O=- !rofl

    - завтра буду перевіряти :)
     
  3. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    mijki, Беріть Макіту,дубову дошку 50мм розпускав оберти тримє але там 1200 Вт трошки гріється
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    Салив пробку всьоголиш :-D . але ціэю ассинхронкою хіба що двадцятку(максимум тридцятку ) добре різати :down:

    2 Vladlen

    - взяв інтерскола, модель 2000, 840 гривень - працював пів дня -розпускав ковбан черешневий на дошки , ніби все нормально , не грівся . Але я беру глибину пропилу у 8 см. за 3 прохода - найперше 2.5 см , потім 6 і потім вже максимум 8 см . там зручний зажим опускаю поступово диск за 2 секунди не виключаючи циркулярки .

    - не знаю як поведе себе далі але проти мого малого фіоленту , цей інтерскол - монстер просто :-D:vo:
     
  5. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    Может мотор неправильно подключен -звезда, а не треугольник. Или малая емкость рабочих конденсаторов. А может вы сильно большой диск поставили, попробуйте поставить поменьше и потоньше. В моего знакомого 50мм доску пилит без проблем.
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: саморобна однофазна циркулярка - можливості

    Slava_ua beer точно - я здуру 35тку засандалив - щей широку hellorofl - сам вчусь, на своіх ...:-D
     

Поділитися цією сторінкою