Газоблоки Ytong. Німці добре роблять?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем okey, 4 кві 2011.

  1. okey

    okey Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Газобетон - це матеріал, котрий впевнено завойовує світ. Чи правда це? Які з газоблоків хороші? я нарив в неті сайт Ітонгу - Ytong - газоблоки виробляють. Вони пишуть там, що їхні газоблоки якісні, виробництву вже понад 80 років. Взагалі - це німецька марка, так що думаю, вони якісні. А які в вас відгуки про газобетон Ітонг?? Не знаю, що купувати...
     
  2. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Гозоблок. Німці добре роблять?

    Доречі, давайте може обговоримо виробників газоблоків. Їх є чимало, кому з яким подобається працювати?
     
  3. Gip

    Gip Підмайстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Сумы
    Re: Гозоблок. Німці добре роблять?

    Качество кладки зависит не только от самих блоков, немаловажную роль играют и каменщики. Я видел у нас в городе несколько домов, где "криворукие" мастера запороли всю прелесть газоблоков (аэрок, удк... - производителя не знаю), а именно - владельцам пришлось штукатурить(((((
    До 1 марта(поднялся в цене с 450 до 490грн/куб) я был за наш сумской газоблок (самому еще нужно кубов 20). Для своей цены отл. геометрия - сколы попадаются только углы и те при транспортировке повредились. если мастера толковые, как у меня (три тьфу - еще не закончили), и штукатурить не придется. А именно в этом и заключается прелесть газоблока различных производителей. По физическим хар-кам что аэрок что газоблок "Сумского Силикатобетона" - те же яйца, только в профиль))))да номенклатура больше у аэрока от 100...150....200..250...300...375 а у СБ- 100 и 200.
    ПыСы. для себя сделал стенку из г/б 288мм+12мм шов + 120 мм кирпич- т.е. блоки уложили боком 288х200(bxh)
     
  4. z-mirek

    z-mirek Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Газоблоки Ytong. Німці добре роблять?

    а виробляють в польщі...
     

Поділитися цією сторінкою