Меблеві металеві пружини: що, де і як?

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем mijki, 31 бер 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Меблеві металеві пружини: що, де і як?

    Ці ортопедичні матраси ( з пружинами в тканині ) справді непогана річ як для дивану , особливо для дивану з каркасом з цінної деревини .
    Роздумую які розміри замовити ( верх та низ щоб просто класти один на другого ) . Там в чім перевага над стандартним пристріляним диванним матрасом - що можна кожних 6 місяців знімати чохли та обертати матраси другим боком . Особливо важливо для тих хто користуватиметься диваном для спання .

    Peter2

    Дайте будьласка посилання на Рівненьських , зрівняю ціни . А вам хіба не вигідніще брати в себе в Червоноградській фірмі ?

    Добавлено через 59 минут 41 секунду
    Ось знайшов - :vo: - http://eshopes.com/матрасы-софия

    Так справді в Рівненьських аналогічні дещо дешевші ...
     
  2. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Меблеві металеві пружини: що, де і як?

    Вийшло якесь непорозуміння. Уточнюю. Я беру в себе,в Червонограді.Сайту наша фірма,скоріш за все,не має. Минуле посилання Ви давали на рівненську фірму.А ось це
    в мене взагалі не відкривається.

    Добавлено через 4 минуты 7 секунд
    Відкрилось посилання.Так це просто магазин.Перекупники.Офіс в Києві.
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Меблеві металеві пружини: що, де і як?

    Скиньте в лічку контакти пліз на вашу Червоноградську фірму .Можливо в них ті що з пружинами в мішечках матраси дешевші, бо дотепер дешевше ніж за 1200 не знайшов . Мені потрібно порівняти ціни , братиму незабаром кілька матрасів собі ( на ліжко та на диван ) .

    Диван буде спальним тому якість матрасів важлива .
     
  4. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Меблеві металеві пружини: що, де і як?

    В нас є фірма,яка за 500 робила.В минулому році ,правда.Знаю фірму давно,як любителів халтури,тому вімовився навіть не бачивши. Брав у спеціально-матрасній фірмі за 900.Розмір був 1900х1800.
    А на рахунок контактів не знаю як зробити.Хіба телефон візьму.Доставка у них безкоштовна тільки по місту.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою