Новый раздел - деревообработка

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Dmitry, 28 бер 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Як назвемо ? :) beer
     
  2. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Таке враження, що на форумі нема ні модераторів ні адміністраторів.
     
  3. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Чому таке враження складається?
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Доброго , э але ще напевно не в кожному розділу, форум молоденький.
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Так, справді, чому?

    Тему перечитав, нажаль не бачив її раніше - останнє повідомлення написано, коли я ще не був адміном, я подумаю як краще зробити з приводу
    в найближчий час. З одного боку дані роботи можна віднести до розділу своїми руками, з іншого - до деревообробки... Може у кого є пропозиція як тут краще бути?
     
  6. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Питаєте і самі відповідаєте...

    Питання висить два! місяці.

    Добавлено через 13 минут 20 секунд
    Мої вітання,Дмитро!В нас буде український форум столярів чи ні?
    Нам нема ніякого сенсу підтримувати російський.Навала хамства вже дістала.Реклама для Москви також нам нічого не дасть.Ну а тут тільки розділ і той не впорядкований.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Peter2, новий адміністратор Сергій появився недавно, тому тему і не побачив. Модератори є в насhello А модератори в розділ ще не потрібні, з цим справляються супер-модератори:Hi:

    П.С. Вітаю вас на форумі:)
     
    1 людині також подобається це.
  8. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Дійсно. А якщо складені варіанти, на зразок "Деревообробка. Наші роботи" чи "Деревообробка. Своїми руками" ?
    До речі, а якщо зібрати теми довідкового характеру в подібний розділ "Деревообробка. Довідкова інформація"?
     
  9. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Доброго дня!
    Звичайно буде, але на це потрібен час і деякі зміни в організації форуму. Чи вдасться реалізувати ідею на цьому сайті, мені складно судити. Люди скрізь однакові, незалежно від країни. Потрібні переважно конкретні приклади вирішення питань, і значно менше балачок. Нажаль дуже часто ситуація зворотня.
    Наведу конкретний приклад. У мене досить велика колекція струбцин та інших засобів затискання відомого бренда (я поки не враховую інший інструмент і досвід роботи з ним). Звичайно, можу цим досвідом ділитись. Для демонстрації можливостей конкретної струбцини необхідно зробити додоткові фото, підготувати технічну інформацію і таке інше. Припустимо, що підготовленний матеріал дуже цікавий, технічно грамотний і звичайно інформаційно цінний. Коли така підготовлена інформація виходить в "ефір", стає осередком зацікавленності, підтягує багато людей. Але, на жаль з'являються і ті, кому необхідно просто поговорити, а точніше видати чергову порцію "клавіатурних знаків" які ніяк не стосуються обговорюваної теми. Такі повідомлення поступово забруднюють тему та її інформаційна цінність розбавляється. Примітно те, що читачі, які стежили спочатку за цією темою, необхідну інформацію для себе витягнуть. А от нові люди не будуть нічого вишукувати в цьому "болоті". Таким чином тема стає одноразовою.
    Питання? Чи буде автор розвивати тему? Чи буде автор створювати нові теми, наражаючі їх на таку саму долю? Відповідь - Ні! ... Але це звичайно дуже категорично. Тема буде жити за належної підтримки модераторами. Це їх завдання зупиняти флудерів, чистити явно провокаційні та грубі образливі повідомлення, не допускати хамства. Особисто я сам не прихильник стерильності, але порядок має бути.
    Що стосується реклами, це окрема розмова.
    На даний момент я вирішив вчинити трохи інакше. Зараз запускаю власний сайт з інструменту, де будуть сконцентрована інформація по обладнанню конкретної марки, а також статті з використання та звісно секрети виготовлення виробів і прийоми роботи. Якщо інформація буде цікава, то її можно параллельно розміщувати в темах форуму. В цьому випадку, навіть коли "тема потоне", інформація не буде втрачена остаточно і використаний час на підготовку матеріалу не пропаде.
     
    5 користувачам це сподобалось.
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    як буде готово силочку в підпис вкладете?
     

Поділитися цією сторінкою