Проблема в котлі Grandini

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем gamecrush, 27 бер 2011.

  1. gamecrush

    gamecrush Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Доброго дня, сьогодні при прийомі душу винекла така проблема, гаряча вода перестала нагріватись. Подивився до котла а він не гріє, придивившись на циферблат я побачив таку проблему, цифри які показують температуру води в котлі написані задом на перед. Я виключив котел, трішки зачекав і знову включив, він почав гріти 2-3 хв. і знову так ж сама проблема. Витоку газу не чути, світло не пропадало. Таке враження ніби то газ пропадає і він тухне.
    Можливо хтось стикався з такою проблемою, що можете мені порекомендувати. Гарантійний термін вже вийшов!
    Дякую
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Проблема в котлі Grandini

    Перевірте датчик протоку води для ГВП.
     
  3. gamecrush

    gamecrush Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    ем.... нажаль я не знаю що це таке і як їх перевіряти ці датчики "ГВП" - що це ? :)
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Проблема в котлі Grandini

    Моя Вам порада - зверніться до спеціалістів по місцю проживання.
     
  5. gamecrush

    gamecrush Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    зрозуміло, напевно так і зроблю. дякую! але все ж, якщо знайдеться людина яка зможе допомогти порадою, буду дуже радий і щиро вдячний !

    P.S..Догадався подивитися книжку для котла :) виявляється там не цифри задом на перед, як мені здалося з самого початку, а це помилка номер Е 2. В книжці написано: "У випадку заблокованої димохідної труби, відсутня тяга повітря, спрацює система безпеки код Е2."
     
  6. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    :Hi::Hi: запустите опять котел приложите руку наверх котла ,ближе к выходу дымовой трубы почувствуете горячо, у вас внутри дымохода ,если кирпичный ,щебенка от кирпича, дважды у заказчиков сталкивался:)
     
  7. sanjok1986

    sanjok1986 Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Допоможіть будь-ласка з порадою. Як розрахувати діаметр димохідної труби для твердопаливного котла потужністю 20 кВт (для 200 кв.м.)
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Проблема в котлі Grandini

    sanjok1986, можна пробувати полічити, але цілком достатньо практичного досвіду: до 15 кВт - канал у пів-цегли (13х13 см), до 30 - в цеглу (27х13 см) при висоті комину 9 м-10 м. Можна звичайно і точніше підходити, але конструктивно легше впроваджувати саме кратно по розміру цеглини.
    не думаю, що для 10 кВт ви пропорційно зменшуватимете поперечний переріз 13х13 см..
     
    1 людині також подобається це.
  9. Mars

    Mars Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ХерСон
    Вопрос к специалистам и пользователям: при кратковременном обесточивании выходит аларм Е04 и котел не включается без нажатия кнопки "Reset". Так должно быть или это проблемы моего котла? У кого было? Как победить? За ранее признателен.
     
  10. clava1210

    clava1210 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    доброго дня допоможіть мені вирішити таку проблему при включенні котла в розетку висвічується помилка F2 потрібно натискати на перезапуск тоді котел працює добре. що це може бути, допоможіть ,бо зимою часом вимикають світло ,а при включенні світла котел не запускається і може замерзнути вода в системі ,котел Grandini D324-B2 турбо
     

Поділитися цією сторінкою