Інвектор - поможіть з вибором?

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Б.А.Р, 25 бер 2011.

  1. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Re: Інвектор -поможіть з вибором ?

    hello
    та ні, не сильно и не слабше.. ніяк не ображаюсь.. все нормально - форум для того щоб погутарити.
     
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Інвектор -поможіть з вибором ?

    beer beer :vo:
     
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    Зустрів знайомого Михійла зі Самбора, давно з ним не спілкувався, але я був в курсі, що він в Епіку купив транс їхній імпорт, Експерт, по моєму на 160 Ампер, 3 роки тому брав, заплатив 760-780 гривень, не пам"ятаю точно.
    Питаю, чи живий?
    Каже, що перший раз коли користувався, варив з батьком ворота в гараж, Міцик паджеро в нього стара модель, він - різав болгаркою матеріал, батько - варив (Міша не зварювальник, тоді, каже, що не вмів), цілий день роботи з невеликими перервами - навіть тепловий захист не спрацював, так і признав апарат.
    Від тоді він сам загорожу зробив, і батько з його апаратом шабашить - як годинник працює.
    Признав китайця, причому самого дешевого.
    От і варто задуматися, чи потрібно переплачувати якщо користуватися не дуже часто. До речі, тепер такий коштує 500 з ху...м.
    Для себе я висновок зробив - мені такого плану апарат не обтяжливо купити - 5 днів на роботі - і діло в капелюху.
    Тепер ваша черга.
    Не варто переплачувати за якусь гарно підхвалену шнягу.
    Тим більше з 0-ю комплектацією.
    Вдалого вибору.
     
    1 людині також подобається це.
  4. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    это не самий худший бренд, продаваемый с сетевых магазинах. Особенно для бытового применения. Как правило, по гарантии, меняют сразу или деньги возвращают.
    Набор отвёрток года 2 назад взял ради прикола (цена была смешная) чтобы в машине постоянно валялись - до сих пор не убиенные, даже с помощью плоской, удалось барабан тормозной на Авехе с оси стянуть, не сломалась отвёрточка!
     
    1 людині також подобається це.
  5. elden

    elden Інженер

    Повідомлення:
    762
    Симпатії:
    661
    Re: Інвектор -поможіть з вибором ?

    Я купил себе сварочник за 300$ Gero Weilder(кажется...) естественно сразу разобрал и посмотрел "а шо там внутрях". В результате нашел в Интернете 3 полных клонов, один из которых продается под известной итальянской маркой. 2 года умеренной эксплуатации, эпизодически в варварских условиях - полет нормальный. Но вот режим сварки в аргоне так и не опробован, т.к. не нашел балон в 20 литров, но попробовать хочется:-[
     
    1 людині також подобається це.
  6. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    ИМХО если есть возможность и лишние хохлобаксы - то можно взять и более брендатое.

    а тут я абсолютно согласен - плюс мильйон!
     
    1 людині також подобається це.
  7. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    До речі про "еволюцію" інструменту, давно хотів сказати.
    Перший мій дриль я купив за 150 грн разом з болгаркою в валізі.
    Далі по мірі заробляння грошей я купив дриль вже саму за ті ж гроші.
    Утворився ланцюжок, його і продемонструю: дриль+болгарка інтертул, дриль ферм, дриль інтерскол, перф експерт, перф скіл, перф скіл, перф фіолент, перф хілті.
    Хотів показати, що від самого Г* до нормального інструменту я дійшов за якихось років 10 і купу затрачених грошей та нервів (хоча дещо з цього ланцюжка ще вірою і правдою мені служить, хоча би в якості "позичного" інструменту).
    До чого веду: якщо є хоч якісь гроші та надія що зварювальник окупиться (накльовується об"єкт), можна взяти в борг і купити нормальний інструмент одразу, а не розмінюватися на якісь "нонейми", істи, геки та експерти, результат завжди один: ЯКІСНИЙ та ДОРОГИЙ ІНСТРУМЕНТ!!!
    Усього найкращого!
    Робіть свої висновки і вчіться на моїх помилках та на помилках інших, уникайте своїх!!!
     
  8. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Re: Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    Полностью поддерживаю. Поэтому смотрите сразу на FRONIUS TransPocket 1500, SELCO Genesis 1500, EWM Pico 162, Merkle MobiARC 160, Esab Caddy Arc 151i, KEMPPI Minarc 150, Lincoln Electric Invertec V160-S, POWERMAN D165... или покруче.
    Главное, если надумаете "брендов" покупать - не забудьте указать, что бы сварочные кабели тоже продали, а то частенько это у них отдельнооплачиваемая опция.
     
  9. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?



    Інтересно ,інтересно а хто ще продає баз кабелів ? ;-)
     
  10. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Re: Відповідь: Інвектор -поможіть з вибором ?

    Вы прогуляйтесь по Гуглу - много нового узнаете. Этот форум далеко не все, что есть в интернете. :)
     

Поділитися цією сторінкою