Мерія Львова вимагатиме у Табачника пояснень

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Анатолич, 21 бер 2011.

1. Анатолич

Анатолич Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    686
    Полюбуйтеся, напевно не тільки мені не приємна ця скотина (я про мін.осв):
    Мерія Львова вважає, що рекомендований Міносвіти журнал "Щедрику-Ведрику" не повинен потрапляти у школи.
    Про це заявив заступник мера Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

"Неприпустимо, що такий журнал був рекомендований Міносвіти для підписки в усіх школах України. Неприпустимо, щоб такий журнал читали діти, тому що це - знущання над дітьми, що вони повинні читати таке про Галичину", - сказав він.

"Галичани - це другий сорт, галичани це люди, нездатні мислити, це люди, які сидять на селі, вирощують картоплю" - ось таке враження формується про Західну Україну відповідно до цього журналу", - зазначив чиновник.

Косів додав, що мерія звертатиметься з роз'ясненнями до Міносвіти про походження цього журналу і про рубрики, які є в журналі.

Також мер Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти Львова вивчити ситуацію з підпискою журналу "Щедрику-Ведрику".

Як відомо, у дитячому журналі "Щедрику-Ведрику", рекомендованому Міносвіти до підписки для шкіл, галичани подаються як селяни, нездатні до значних досягнень і мислять за принципом "на хлопський розум".

Не думаю що я чи будь-який мешканець Галичинин заслужив на таке.
    Я гордий що я ГАЛИЧАНИН!
    Я сумую що мені довелося жити в цей час, час беззаконня та безкарності.
    Я ненавиджу цю владу.
    Слава Україні!
    Смерть ворогам!

7 користувачам це сподобалось.
  2. аматор1

аматор1 -

Повідомлення:
    1.873
    Симпатії:
    477
    Адреса:
    страна по имени БОЛЬШАЯ ОП-ПА!
    Анатолич, абсолютно солидарен с Вами! На днях это ЧМо было и у нас. так вот в Национальный ПедУнивер эта гнида не пожелала заехать, только там был, где ему козлиную породу вылизывают.
    що ж поробиш, прахФФессура прийшла до влади...

4 користувачам це сподобалось.
  3. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    17.091
    Симпатії:
    57.968
    Вот эта хня:
    Щедрик.jpg

1 людині також подобається це.
  4. аматор1

аматор1 -

Повідомлення:
    1.873
    Симпатії:
    477
    Адреса:
    страна по имени БОЛЬШАЯ ОП-ПА!
    sanykrimea, мда, за такие опусы на кол сажать надо!!!
    куда катится эта сРана... (не очепятка)

5. sergio.di

sergio.di Новачок

Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    херсон,киев
    и что злит, что таких "чудесных" людей ( конечно слово "людей "тут неуместно ,я понимаю), никто никогда у нас не накажет,... ну что может кто то найдётся в поддержку "горячо любимой" партии регионов в комент на сей дыбилоидный эпос пана Табачника?

Добавлено через 14 минут 56 секунд
    образец укр. партии:
    1. во главе - умственно-отсталый чел. ( про проблемы с законом промолчим)
    2.состав партии:воры (есть и воры в законе), бывшие "красные" директора, наследники-дыбильчики,"великие" экономисты , владеющие в совершенстве языком "суржик",губернаторы-дауны, поражняковые програмные балаболы, вот теперь фашизмом повеяло.
    чем есчё порадует любимая партейка?

3 користувачам це сподобалось.
  6. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.318
    Симпатії:
    9.486
    Адреса:
    Трускавець
    Табачник не простий російський фашист він особливий - він тягниться до кращого - стати як Сталін чи мао дзедун - він намагається закидати брудом природну народну оппозицію ( в надії що не відпаде а залишиться висіти ) а починає звичайно саме з Галичини де опір " дєятелям режиму " був і буде , в принципі опір є і буде по всій Україні а шовіністсько бандитськіо підлабузнисько фашистські виродки кінчають як і всі вороги народу :).

7. Анатолич

Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    686
    Міський голова Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти Львова вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику», де розміщено статтю про те, що галичани вихідці із села і мислять за принципом «на хлопський розум».
    Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
    «Я перш за все хочу подякувати тій вчительці, яка не змовчала, а через громадські організації надала розголосу цій історії. На цю хвилину нам уже відомо, що листи з рекомендаціями передплатити цей журнал отримали більшість львівських шкіл. Це справді ганебна річ, коли школам рекомендують вчити дітей на такій низькопробній літературі. Гарантую, що у Львові цього не буде. Я також сподіваюсь, що наші колеги з інших українських міст не допустять, аби їхніх дітей зомбували таким примітивом» - заявив міський голова Львова Андрій Садовий.
    Нагадаємо, сьогодні ГО «Самопоміч» оприлюднило інформацію про те, що львівським школам від імені Міністерства освіти України рекомендують передплатити журнал «Щедрику-Ведрику», в якому принижено мешканців Галичини. Громадська організація вимагає заборонити передплату цього журналу.

Добавлено через 2 минуты 58 секунд
    «А тепер заведемо наші думки до не менш багатого краю, який славиться дивовижними обрядами, традиціями, звичаями та ментальністю її жителів. Вважають, що Галичина з її людьми – це якір, що утримує корабель «Україна» в течії, яка завжди готова підхопити його і понести в безмежні простори Азії… Хочете дізнатися про деякі цікаві факти Галицького край? Розкажу:
    По-перше, існування галичанина зав’язане на селі і в нього відповідно селянське мислення – «на хлопський розум». У п’ятницю обласні центри на третину пустіють, люди ро`зїжджаються по області, для того щоб в понеділок знову наповнитися жителями сіл і містечок , «затарених» бульбою, буряком, цибулею, яйцями, молоком і всім, що допомагає виживати в західноукраїнському неіндустріальному місті.
    По-друге, на ринку праці Галичини не існує таких професій як рерайтер, PR-консультант, екзистенційний психотерапевт, бо де просте життя – там проста робота – шофер, будівельник, медсестра, продавець. Максимум , про що може мріяти галичанин з вищою освітою в рідному місті – це робота клерком в регіональній філії великої компанії або банку. Не буває галичан космонавтів, конструкторів, олігархів і великих політиків. Проте серед галичан відомі такі шоумени, як: Віктор Павлік, Андрій Кузьменко, Юрій Горбунов".(Цитата)

8. sanykrimea

sanykrimea Firewall Команда форуму

Повідомлення:
    17.091
    Симпатії:
    57.968
    Унижают галичан, потом на этот образ накладывают понятие "Еропейські цінності"
    Это действенная совковая пропаганда - дабы в узде толпу рабов держать и равняться на убогие ценности другого соседа.

9. Анатолич

Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    686
    Отакі ми прості:шофер, будівельник, медсестра, продавець...
    Між іншим, якого х*** у Львів їдуть навчатися студенти з інших країн?
    Чому тоді Львів вважається культурною столицею України?
    Напевно тому, що ми на село на вихідні їдемо.
    А там все "на хлопський розум". За що так ображати?
    Хоча в мене родичів "на селі" навіть не має...

10. DimaZ

DimaZ Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.747
    Симпатії:
    950
    Адреса:
    Kyiv
    Анатолич, да не расстраивайтесь вы так, на каждую неадекватную статью обижаться нервов не хватит.

Поділитися цією сторінкою