Своїми руками Межэтажная лестница в доме

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем Erg, 18 бер 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    16 голосів
    88,9%
  2. воздержался

    2 голосів
    11,1%
  1. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    Ковровой дорожкой 60 см. Она такая-же по рисунку, как и ковровая дорожка на площадках, но там она 180 см. В результате имеем единый стиль. Оборачивается полный оборот дорожки, + сантиметра 3 в нахлест, и с нижней стороны пришивается скобами в деревянную ступеньку. Приследуется сразу две цели - тише стало ходить по ступенькам и не изнашивается сама ступенька. При необходимости ковровая дорожка снимается, стирается и перебивается наново. Перебивку с верхней плоскости ступеньки в таком случае лучше делать на обратную сторону ступеньки - так она меньше изнашивается. Всем удачи!

    Добавлено через 10 минут 0 секунд
    Дякую! У Вас також добре вийшло. Питання по ходу справи: у Вас стуні фарбовані чи під шпалери? І як Ви прибираєте на сходах? Я з фото бачу, що сходинка прикріплена до стіни, тоді у Вас між сходинкою та стіною немає проміжку, і треба дужа акуратно все робити при вологому прибиранні, щоб не замурзаті стіну. В такій конструкції, як у мене, сходинка не доходить до стіни 4 см, і прибирати лечше. Всього найкращого!
     
  2. SVZ

    SVZ Новачок

    Повідомлення:
    161
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    Херсон
    Один из вариантов межэтажной лестницы.
    Сварной каркас, ступеньки залиты бетоном. А поверх всего плитка.
    Нескрипит, непрогибается, легко убирается. [​IMG][​IMG]
     
  3. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    Как вариант в моих ступенях рассматривался подход типа Вашего. Подрамок из уголка 40х40, залитый бетоном. Но остался открытым вопрос о ковровой дорожке - сложно крепить ее в такой ступени. Посему остановился на деревянной ступени. И пока не жалею.
     
  4. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Межэтажная лестница в доме

    Erg, У мене сходи майже ідентичні....тобто несуча конструкція виконана так само як і у Вас. Коли постало питання викінчення сходів деревом ,хотів зробити як і Ви:
    Теж хотілось щоб
    Але ..... Один знайомий ( монтує сходи) радить ставити і підсходинки. Аргументація : сміття і пил осипаються під сходи(а тут і місце видне , і заплановане " генеральним дизайнером" :) (читай краща половина людства). От і сушу голову: як поступити? Підсходинки вертикальні і сильно затінять простір.В кінці сходів вікно.dntknw
     
  5. Erg

    Erg Бригадир

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Межэтажная лестница в доме

    Мені з дитинства мама казали, що чисто там не де прибирають, а де не смітять.:) Але якщо на сходах будуть пшеницю молотити - то інша справа:-D. Я у себе Вашої проблеми не помітив. На нижньому поверху навіть під драбиною тримав мішок з цукром. І ще одне. Якщо підсходини комусь в край потрібно, то їх дуже просто вставити й потім в такі сходи :rubanok:.Всього найкращого!beer.
    PS.Хочу відмітити, що ці сходи я побачив вперше у моїх знайомих в Німеччині. А німці - досить практичні люди, Ви ж розумієте...
     
    1 людині також подобається це.
  6. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Межэтажная лестница в доме

    :-D

    Ну , це ще не моя проблема, тільки гіпотетично... Тому і хотів почути думку користувача,практика , а не теоретичні резюмування.
    Що правда то правда!
    Дякую за відповідь:Hi:
    ВЕСЕЛИХ СВЯТ!
     
  7. SVZ

    SVZ Новачок

    Повідомлення:
    161
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    Херсон
    В последнем доме в котором я работал, тоже изначально спланировали
    прозрачную лестницу. Но ближе к концу отделки поняли, что пропадает место под ней. Пришлось зашить нижнюю часть. Теперь похожа на судовой трап.
    [​IMG]

    Обложил её плиткой,( вроде бы Славянск из Донецкой области).Плитка
    не скользкая, для лестницы подходит.
    [​IMG][​IMG]

    В этом конкретном случае, при строительстве дома, о лестнице к сожалению думали в последнюю очередь и другой вариант просто отсутствовал из-за размеров помещения.
     
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Мне еще чуть чуть осталось, или я её или она меня.
     

Поділитися цією сторінкою